60 TL’ye kadar oyun önerisi

ArdaDemirci

Hectopat
Kek günü
60TL'ye kadar herhangi bir oyunu alabilirim ama pek bir şey bulamadım. ETS 2 düşünüyorum 40 liraya. Başka ne alabilirim 60TL'ye?
Not: Oyun türü Osman'lı zamanı savaşları hariç hepsi olur

Son düzenleyen: Moderatör:
Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris

Ets 2 için indirimi beklemeni tavsiye ederim. 9 liraya düşüyor zırt pırt. Katana zero almanı öneririm. Ve indirim beklersen witcher 3 , dead by daylight , mgs 5 e bakabilirsin. Bu arada bunlar çok popüler oyunlar. Oynadıklarınızı yazarsanız onlar hariç öneri yapalım.

Harika oyunlar teşekkürler

Listeye harfi harfine katılıyorum ancak to the moon ve guacemelee 2 bir yıldız üst sanki

Hocam indirimleri beklerseniz Rainbow Six Siege alabilirsiniz tavsiye ederim sağlam oyundur.

İndirim bekleyin.

Undertale, Stanley Parable (hayatımda oynadığım en değişik oyunlardan biri), OneShot.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…