60 TL’ye kadar oyun önerisi

Undertale, Stanley Parable (hayatımda oynadığım en değişik oyunlardan biri), OneShot.
İndirim bekleyin.

Listeye harfi harfine katılıyorum ancak to the moon ve guacemelee 2 bir yıldız üst sanki :)
Ets 2 için indirimi beklemeni tavsiye ederim. 9 liraya düşüyor zırt pırt. Katana zero almanı öneririm. Ve indirim beklersen witcher 3 , dead by daylight , mgs 5 e bakabilirsin. Bu arada bunlar çok popüler oyunlar. Oynadıklarınızı yazarsanız onlar hariç öneri yapalım.
Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris

peki arkadaşlarımla oynayabileceğim fps oyunu olarak ne önerirsiniz?

Bu oyunları arkadaşlarınla oynayabilirsin. (Black Mesa 2 kişi oynanıyor)

İster tek oyna ister arkadaşlarınla. Eğer oyun seni sararsa 100 saat götürür seni. Ben yaklaşık 200 saat oynadım. Oyuna büyük yenilik güncellemeleri sürekli geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı