60 TL'ye kadar oyun tavsiyesi

EfeGvn

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar dostlar. Kendime oyunlar için 100 TL bütçe ayırdım. Bu bütçenin 39,60 TL'sini ilk 2 serisini oynayıp sevmiş biri olarak Metro Exodus için kesin gözüyle ayırmaya karar verdim. Geriye kalıyor 60 TL. Ben bu parayla Shadow of the Tomb Raider, Titanfall 2 ya da AC Odyssey almayı düşünüyordum ama Shadow of the Tomb Raider ve Odyssey farklı türde oyunlar olmasına rağmen karışık yorumlara sahip iki oyun olduğu için kararsızım. Titanfall 2'de ise ilk oyunu oynamam lazım mı ya da ilk oyun hikayeye sahip mi hiçbir bilgim yok. Epic Games, Steam ya da Origin farketmeksizin, bana 60 TL'ye tek bir oyun ya da toplamları 60 TL edecek oyunlar önerebilirmisiniz? Hikaye odaklı korku oyunu olmayan oyunlar aramaktayım. Umarım kafanızı karıştırmamışımdır. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Not: Titanfall 2'yi alırsam Origin üzerinden almayı düşünüyorum

Titanfall 2 hakkında biraz daha bilgi edinmek isterseniz Enis Kirazoğlu'nun videosunu izleyebilirsiniz. Güzelce oyunu övüyor. Hikayesi pek uzun olmasa da çok güzel. Online'ı da sizi üzmez tek sıkıntısı hayatını oyuna adayan insanlar sizi bıktırabiliyor. EA Play'de de var. Max Payne 3 10 TL'ye düşmüş, ona da göz atabilirsiniz. Rise ve Shadow of the Tomb Raider oyunlarını sevmeyen insanlar oyunlar birbirlerine benzedikleri için sevmiyorlar. Ben 2 oyunu da çok severek oynadım. Bunda Lara Croft'un <3 da etkisi olmuş olabilir ama :D.

Titanfall 2 hakkında biraz daha bilgi edinmek isterseniz Enis Kirazoğlu'nun videosunu izleyebilirsiniz. Güzelce oyunu övüyor. Hikayesi pek uzun olmasa da çok güzel. Online'ı da sizi üzmez tek sıkıntısı hayatını oyuna adayan insanlar sizi bıktırabiliyor. EA Play'de de var. Max Payne 3 10 TL'ye düşmüş, ona da göz atabilirsiniz. Rise ve Shadow of the Tomb Raider oyunlarını sevmeyen insanlar oyunlar birbirlerine benzedikleri için sevmiyorlar. Ben 2 oyunu da çok severek oynadım.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Enis Kirazoğlu'nun videolarının hepsini olmasa da izleyen biriyim. Dediğiniz videoya bakacağım. Max Payne serisini oynayıp bitirmiş biriyim. 3.oyun, bana göre, ilk 2 oyuna göre biraz geri kalmış gibi geldi ama zevkliydi diyebilirim. Shadow of the Tomb Raider oyunları, dediğiniz gibi, Rise of the Tomb Raider'a benzer olduğu için önerilmiyordu ama o seriyi de Metro serisi gibi bitirmek istemiyorum değil. Shadow alıp Titanfall'ı EA Play'den oynamak mı mantıklı peki yoksa Titanfall alıp Shadow'u almamak mı?

Not: BF5'in, hemen olmasa da, hikayesini oynamak isteyen biriyim.
Bunda Lara Croft'un <3 da etkisi olmuş olabilir ama :D.
Olabilir hocam. 🙂

Son düzenleme:
Shadow alıp Titanfall'ı EA Play'den oynamak mı mantıklı peki yoksa Titanfall alıp Shadow'u almamak mı?

Not: BF5'in, hemen olmasa da, hikayesini oynamak isteyen biriyim.

Olabilir hocam. 🙂
Eğer BF5'in yoksa ve hikayesini oynamak istiyorsan, 29 TL'ye 1 aylık EA Play alıp, BF serisi, SW Fallen Order, Titanfall 2 gibi oyunların hikayesini oynamak mantıklı olur. Sadece hikayesini oynayacağın BF5'e bir ton para vermek mantıksız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı