60 TL'ye kulak içi kulaklık tavsiyesi

alyhan07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba hepinize. Öncelikle konuyu doğru yerde mi açtım bilemiyorum ama baktım baktım kulaklığı hiç bir kategoriye sığdıramadım en yakın burası gibi geldi bana ve görüşlerinizi, fikirlerinizi bekliyorum. Konu başlığından anlaşılacağı üzere kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçe 60 lirayı geçmesin kulak içi kulaklık olsun. Birde bundan önce creativ kullanıyordum memnundum 3 yıl kullandım sonunda bozuldu. Zannedersem bu bilgiler yeterli. Teşekkür ederim şimdiden.

Sennheiser Mx 375 Kulakiçi Kulaklık- (Siyah) - Vatan Bilgisayar

Sennheiser Mx 470 Kulaklık- (Siyah) - Vatan Bilgisayar - 5 TL fazla ancak ses kalitesi daha iyi.

1 tane MX 270, 2 tane MX 470 ve 1 tane de MX 375 eskittim, şimdi de MX 470 kullanmaya devam ediyorum. MX 375, bir üst kademesi olan MX 470'e göre daha yüksek bir ses veriyor gibi geldi açıkçası, ancak MX 470'in ses kalitesi biraz daha iyi.

Sennheiser'ların kronik bir kablo problemi vardır, fazla düğümleyip çözersen kısa sürede jak'ın hemen dibinden tel kopuyor ve bir kulaktan ses alamıyorsun. Dikkatli kullanırsan böyle bir sorun olacağını sanmıyorum, ben fazla hoyratım bu konuda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı