60 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

karambyte

Kilopat
Merhabalar, kulak içi kulaklıklar özellikle sol kulağımda durmuyor sağdaki ise hareketlerde yürürken vs. düşüyor hazır yeni bir kulaklık alacakken kulaktan düşmeyen sporda da kullanabileceğim kablolu kulak içi kulaklık arıyorum, bütçem 60 TL civarı. KZ kulaklıklar kullananlar var mı?

Bu kulaklığa bakmıştım da acaba iyi midir? Kullanan arkadaşlar var mı? Başka bu tarz kulaklık tavsiyesinde bulunur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, kulak içi kulaklıklar özellikle sol kulağımda durmuyor sağdaki ise hareketlerde yürürken vs. düşüyor hazır yeni bir kulaklık alacakken kulaktan düşmeyen sporda da kullanabileceğim kablolu kulak içi kulaklık arıyorum, bütçem 60 TL civarı. KZ kulaklıklar kullananlar var mı?

Bu kulaklığa bakmıştım da acaba iyi midir? Kullanan arkadaşlar var mı? Başka bu tarz kulaklık tavsiyesinde bulunur musunuz?
Merhaba. Umarım geç olmamıştır cevap vermek için. :)

Bütçenizi biraz genişletip 90TL civarına kablolu JBL kulak içi kulaklık almanızı tavsiye ederim, kulak yapınıza göre büyük ve küçük uçlarla birlikte geliyor kulağınıza uyanı takıp kullanabiliyorsunuz. Ses (ve özellikle bass) kalitesi de şahsımca oldukça iyi.

Bahsettiğim model bu:

Şimdiden hayırlı olsun.

Link kırık sanırım
Az önce denedim kırık değil. Trendyol' dan JBL T110 diye aratırsan çıkar.

aslında Xiaomi Piston Fresh Edition Kulaklık buda işimi görür de kulaklık kulağımdan düşüyor
Hiç kullanmadım ama görsem alırdım :) Fena değil gibi

kulak sabitleyici aparat olanlara baktım şu da rampage vardı sporda da kullanabilirim.Sizin tavsiye ettiğinizin modeli söyler misiniz tekrardan?
JBL T110 Kulak içi kulaklık (siyah). AVM' lerde 90 TL' ye satılıyor, Trendyol' da 75 TL civarıydı. Ona bakabilirsiniz, içinde farklı boyutlarda kulaklık uçlarıyla geliyor kulağınızın boyutuna uygun olanı takarsanız hiçbir sorun yaşamadan kullanırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı