60 TL'ye Termal Macun Önerisi

288313

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Arkadaşlar merhaba. Sonunda yaklaşık 1 senedir almak için uğraştığım i5-10400F işlemciyi HB'den güzel bir fiyata satın aldım. Ancak şu anda kullanmakta olduğum Snowman T6 soğutucuyu 10400F'te kullanmak için termal macun tavsiyenize ihtiyacım var. Arctic MX-4 almayı düşünüyorum ama yaklaşık son 1 aydır termal macun piyasasını bilmiyorum. Daha F/P bir model var mı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler. Macun için 60 TL bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
ZM-STC8 kullanıyorum, memnunum ancak şu sıralar 1.5 gramına 45 TL istediklerini görünce pek öneresim gelmiyor.

MasterGel PRO, MX-4 (Güvenilir siteden.), uygun fiyata bulabilirsen ZM-STC8 öneririm. Ucuza bulursan yine NT-H1 de alınabilir.

ZM-STC8 kullanıyorum, memnunum ancak şu sıralar 1.5 gramına 45 TL istediklerini görünce pek öneresim gelmiyor.
Ben de kullanıyorum, ve aşırı memnunum. Kimse önermiyor, değer bilinmiyor.
En yakın zamanda testleri yapıp paylaşacağım. Eminim ki MX-4'den daha iyi bir iş çıkaracak.

Ben de kullanıyorum, ve aşırı memnunum. Kimse önermiyor, değer bilinmiyor.
En yakın zamanda testleri yapıp paylaşacağım. Eminim ki MX-4'den daha iyi bir iş çıkaracak.
Kendi deneyimimle bayağı memnunum. İlave olarak MX-4, NT-H1 ve ZM-STC8'in olduğu bir video vardı, ZM-STC8 ile MX-4 arasında sadece 0.7 derece fark vardı. Çok önemsiz bir miktar.

Hocam hepinize teşekkür ederim. Güvenilir link atabilir misiniz? Duyduğum kadarıyla bazı siteler sahte MX4 gönderiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…