₺600.000 - ₺700.000 otomatik araç önerisi

Astrayı neden önermiyorsunuz?

Kronik bir motor aksamı sorunu vardı fakat parçanın ismini unuttum. Masraflı bir sorundu ama. Son kasalarda bu sorun azaldı ama sizinb büüçenize gelen kasada bu sorun yaygın.

Kronik bir motor aksamı sorunu vardı fakat parçanın ismini unuttum. Masraflı bir sorundu ama. Son kasalarda bu sorun azaldı ama sizinb büüçenize gelen kasada bu sorun yaygın.

Anladım teşekkürler, 650K-700k arası bana nokta atışı bir sedan önerir misiniz? Ankara'da oturuyorum o yüzden yokuşlarda üzmemesi gerekiyor. Yakıt tüketimi olarak tasarruflu olursa da çok iyi olur.

Anladım teşekkürler, 650K-700k arası bana nokta atışı bir sedan önerir misiniz? Ankara'da oturuyorum o yüzden yokuşlarda üzmemesi gerekiyor. Yakıt tüketimi olarak tasarruflu olursa da çok iyi olur.

Focus ve Fluence. Hangisinin daha temizi ve ucuzu denk gelirse al geç. Fluence tarafında 1.5 dci motor öneririm.

Ailede 2'si de olduğu için çok rahat kıyaslayabilirim. hemen aklıma gelenler:

fluence:
bagajı diğerine göre çok çok büyük
virajlarda daha fazla savruluyor (yayların biraz eskimesi lazım)
otomatik viteste spor kullanım yok
en alt modelinde bile kol dayama dirsekliği var ki çok büyük rahatlık

focus:
daha spor görünümü var, en basitinden arka camlar komple kendinden filmli
daha seri, otomatik versiyonda spor mod var
ama dirseklik sadece üst modellerinde var, lükse sokmuşlar dirsekliği.

konformist olduğumdan dirseklik benim için çok önemli, sırf bu yüzden fluenci tercih ederim.

Yeşil Site'den birinin iki araç hakkındaki yorumu. İki arabayı da iyi tanıyan birisi olarak ben de katılıyorum. Bagajı geniş olsun, daha az yaksın, konforlu olsun, donanım olsun dersen Fluence. Bagaj önemli değil, yol tutuşu güzel olsun, bastın mı gitsin derse Focus.

Focus ve fluence. Hangisinin daha temizi ve ucuzu denk gelirse al geç. Fluence tarafında 1.5 dCi motor öneririm.

Ailede 2'si de olduğu için çok rahat kıyaslayabilirim. Hemen aklıma gelenler:

Fluence:
Bagajı diğerine göre çok çok büyük.
Virajlarda daha fazla savruluyor (yayların biraz eskimesi lazım)
Otomatik viteste spor kullanım yok.
En alt modelinde bile kol dayama dirsekliği var ki çok büyük rahatlık.

Focus:
Daha spor görünümü var, en basitinden arka camlar komple kendinden filmli.
Daha seri, otomatik versiyonda spor mod var.
Ama dirseklik sadece üst modellerinde var, lükse sokmuşlar dirsekliği.

Konformist olduğumdan dirseklik benim için çok önemli, sırf bu yüzden fluenci tercih ederim.

Yeşil Site'den birinin iki araç hakkındaki yorumu. İki arabayı da iyi tanıyan birisi olarak ben de katılıyorum. Bagajı geniş olsun, daha az yaksın, konforlu olsun, donanım olsun dersen fluence. Bagaj önemli değil, yol tutuşu güzel olsun, bastın mı gitsin derse focus.

Çok teşekkürler öneriniz için.

Peugeot adlı araca o paraları vermek yerine sobada yakın en azından ısınırsınız nedenine gelecek olursak Peugeot arabalarının 2 kronik sorunu vardır aksamı plastiktir en ufak kazada hasara yol açar ek olarak sanayiyi bol bol görürsünüz yeni kasalarda bile sanayi gördükten sonra parça fiyatları sanki Ferrari'ye parça alıyormuşcasına pahalıdır bende vardı zar zor kurtuldum. Opel astra hatchback tavsiye edebilirim Opel'lerin kronik sorunları genelde yağmurlu havalarda direksiyon simidi ses çıkarır ve gösterge ışıkları kendi kafasına göre davranabilir. Ek olarak fluence veya ibizanın temizini bulursanız kaçırmadan alın.

Hocam Astra'larda piston kırma sorunu var. Özellikle turbolu versiyonlarda. Uzak durun. Hele ki bu fiyat bandında uzak durun.

Neredeyse 100 araçın 90'ında var evet ama o piston kıran araçların çoğuda 2020 model astralar.

Benim bildiğim kadarıyla aksiye 2020 kasalarda bu sorun daha az. Emin değilim ama.

Geri
Yukarı