90.000-115.000 TL Dizel Otomatik Hatchback Araç Önerisi

Şu modellere de bakabilirsiniz.
BMW 118i
Toyota Auris
Hiç hybrid araç kullandınız mı? 🙂
Hayır kullanmadım ve acayip bir çekincem var. :) Gösterdiğiniz BMW önden darbe almış yüksek ihtimal ön hava yastığı açılmıştır. (zannımca pert olarak adlandırılıyor) Öyle olmasa düşünülebilir.

Hayır kullanmadım ve acayip bir çekincem var. :) Gösterdiğiniz BMW önden darbe almış yüksek ihtimal ön hava yastığı açılmıştır. (zannımca pert olarak adlandırılıyor) Öyle olmasa düşünülebilir.
BMW dizel olsa bile gene iyi tüketiyor kilometre başına.

Toyota Auris bakabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara var. Beni hiç yolda bırakmadı.

BMW dizel olsa bile gene iyi tüketiyor kilometre başına.
Ağabeyimin başına kötü bir olay gelmişti. Satarken aracın pert kayıtlı olduğu gibi. Alınırken eş dost araya girdi öyle bakılmadan alındı. Satarken de çok zorlandı ve zararına elinden çıkarmak zorunda kaldı. Onun için hasar kayıtlı arabalardan olabildiğince uzak duruyorum.
Toyota Auris bakabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara var. Beni hiç yolda bırakmadı.
Çevremde Auris kullanan hiç olmadı inan çekiniyorum :)

Hyundai i30'ları çok beğeniyorum. Yakıt konusunda Seat İbiza'ya karşı biraz daha tuzlu diye biliyorum ama gerçekten de çok güzel araba.

@Yankı Can 2018 değişensiz boyasız 1.0 poloyu 95'e aldık 2 hafta önce 20 binde araç garantisi bile devam ediyor daha. Çekişi falan bayağı iyi 50 kuruş falan yakıyor şehir içi. Aracın içi gerçekten çok konforlu ve lüks bir araca bindiğini anlıyorsun dediğim kasanın arka görüşüne falan bakın polo ile alakası yok daha hoş bir araba olmuş. Evin kilo ortalaması 100 4 kişi geniş geniş biniyoruz arkada diz falan kesinlikle değmiyor ön desen öyle rahat.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yankı Can 2018 değişensiz boyasız 1.0 poloyu 95'e aldık 2 hafta önce 20 binde araç garantisi bile devam ediyor daha. çekişi falan baya iyi 50 kuruş falan yakıyor şehir içi. Aracın içi gerçekten çok konforlu ve lüks bir araca bindiğini anlıyorsun dediğim kasanın arka görüşüne falan bakın polo ile alakası yok daha hoş bir araba olmuş. evin kilo ortalaması 100 4 kişi geniş geniş biniyoruz arkada diz falan kesinlikle değmiyor ön desen öyle rahat.
Sıfıra yakın almışsınız Rabbim kaza bela göstermesin
Otomatik miydi peki? Dizel ve otomatik olması önemli.

GOLF alın hiçbir araba VW kadar ikinci elde prim yapmıyor ve ikinci el piyasası çok hızlı. Servis dışına çıkmadığı sürece DSG'nin 7 yıl garantisi var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı