600.000 TL'ye ilk kez araba alacak biri ne almalı?

akiff28

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler...
İlk arabam olacak 600.000 TL'ye kadar.
(Abartı olmadan yukarı oynar)
"Cvt şanzıman olmayan" otomatik manuel fark etmez bir otomobil arıyorum. Çok yakmayan mümkünse benzinli (cazip gelirse dizel de olur.)
Bir otomobil önerirseniz sevinirim...
Araçtan beklentim 2. elde kolay satılabilecek son sahibi olmayacağım, motor mekanik anlamda sorunları pek olmayan gaza basınca üzmeyecek 4 ya da 5 kişlik ticari kasa olmayan bir araç.
Önerilerinizi, bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
Hasar konusunda ağır hasar kayıtsız, airbag açmamış, ön üç parçada birlikte (kaput ve çamurluklar) hasar olmayan olması önemli.

Son düzenleme:
Kia Rio 1.4 crdı.
Renault Clio 1.0sce performansı düşüktür ama model olarak yeni.
Ford fiesta.
Polo.
Citroën C elyse.
Clio 1.5 dCi.
Fieat Egea 1.4 (varsa piyasası yükselmiş olabilir)
Seat ibiza.

Reanult fluence de olabilir

Fakat fluence frene basınca durmayan bi araçtır :)

Hyundai i20 olabilir.
Çok sağolun araştırıp diğer seçeneklerle karşılaştıracagım ama sanırım onların fiyatlari biraz daha yüksek kalıyor.

Tam da bunu yazıcaktım.
Çok sağolun araştırıp diğer seçeneklerle karşılaştıracagım ama sanırım onların fiyatlari biraz daha yüksek kalıyor.

Kia Rio 1.4 crdı.
Ford fiesta.
Polo.
Citroën C elyse.
Clio 1.5 dCi.
Seat ibiza.

Çok sağolun araştıracağım hepsini.

Kia Rio 1.4 crdı.
Ford fiesta.
Polo.
Citroën C elyse.
Clio 1.5 dCi.
Seat ibiza.

Hocam 1.6 VTi ya da 1.4 VTi 2014-2016 arası Citroen C4 alınır mı bu fiyatlara yoksa yazdıklarınızdan birini ya da başka öneriniz varsa onu mu tercih etneliyim ???

Son düzenleme:
Çok sağ olun araştırıp diğer seçeneklerle karşılaştıracagım ama sanırım onların fiyatlari biraz daha yüksek kalıyor.

Çok sağ olun araştırıp diğer seçeneklerle karşılaştıracagım ama sanırım onların fiyatlari biraz daha yüksek kalıyor.

Çok sağ olun araştıracağım hepsini.

Hocam 1.6 vti ya da 1.4 vti 2014-2016 arası Citroën C4 alınır mı bu fiyatlara yoksa yazdıklarınızdan birini ya da başka öneriniz varsa onu mu tercih etneliyim?

Her araba alınır senin aractan ne bekledigin önemli o yüzden bir arastirma yapmanı öneririm benim düsüncem Honda almanı tavsiye ederim cunku sorunsuz genel olarak Honda grubu sorunzsuz Citroën grubundan ben pek hoslanmadim ama belki senin hosuna gidebilir ama C4'ün piyasası Honda'ya göre yavaştır.

Bir de araba için tavsiyem galeriden alman mesela Fiat'ın veya Hyundai'nin bayilerinde ikinci el bölümü olur ama bazıların oralar genel olarak güvenli olur araba hem düşük km hem de ne olduğu belidir bir de bir araba daha aklıma geldi 1.3 Opel Astra J

Her araba alınır senin aractan ne bekledigin önemli o yüzden bir arastirma yapmanı öneririm benim düsüncem Honda almanı tavsiye ederim cunku sorunsuz genel olarak Honda grubu sorunzsuz Citroën grubundan ben pek hoslanmadim ama belki senin hosuna gidebilir ama C4'ün piyasası Honda'ya göre yavaştır.

Bir de araba için tavsiyem galeriden alman mesela Fiat'ın veya Hyundai'nin bayilerinde ikinci el bölümü olur ama bazıların oralar genel olarak güvenli olur araba hem düşük km hem de ne olduğu belidir bir de bir araba daha aklıma geldi 1.3 Opel Astra J

Citroën C-elysee

Şu an Opel Astra J 1.6CDTIlara bakıyorum aradığım fiyatta hepsinin beyaz olması dışında sanırım istediğim arabayı buldum.

Şu an Opel Astra J 1.6cdtılara bakıyorum aradığım fiyatta hepsinin beyaz olması dışında sanırım istediğim arabayı buldum.

Istedigini bulmana sevindim beyaz arac iyidir cizik beli olmaz 1.6cdti performanslı motordur gayet güzel araci guzel bir ekspere götür sonra hayırlısı neyse o olsun.

Istedigini bulmana sevindim beyaz arac iyidir cizik beli olmaz 1.6cdti performanslı motordur gayet güzel araci guzel bir ekspere götür sonra hayırlısı neyse o olsun.
Hocam mavisi çok güzel duruyo ya bitane var ilanda mavi bikaçda mavi gri karışık var onlarda da boya sorun olcak ama tamponu filan sürtsek

Geri
Yukarı