600-1000 TL Bisiklet önerisi

108971

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sizlerden bisiklet önerisi istiyorum. Boyum 1.68 metre ve 80 kiloyum, haftada 3 ile 5 kez arasında 1 saat veya 2 saat ( toplam 1 veya 2 saat değil ) kullanmayı planlıyorum, parkta kullanacağım. Mümkünse frenleri iyi olan bir model önerirseniz sevinirim :) İyi günler, iyi Sosyal'ler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizlerden bisiklet önerisi istiyorum. Boyum 1.68 metre ve 80 kiloyum, haftada 3 ile 5 kez arasında 1 saat veya 2 saat ( toplam 1 veya 2 saat değil ) kullanmayı planlıyorum, parkta kullanacağım. Mümkünse frenleri iyi olan bir model önerirseniz sevinirim :) İyi günler, iyi Sosyal'ler dilerim.

Dostum gördüğüm kadarıyla çok boy sıkıntın yok
Carraro Cross 424 24 Jant Bisiklet Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Bunu alabilirsin sıkıntı yaşamazsın hem carraro marka her yerde servisi var
Veya bu
Salcano Ng 750 26 Jant Md Bisiklet, 18 inç Kadro, Gri - Sarı Fiyatı

Btwin Rockrider 340’a bakabilirsin. Asla yarı yolda bırakmadı beni. Rahat ve kaliteli bir bisiklet. Eğer bulunduğun şehirde Decathlon varsa tamir için götürdüğün anda ya ücretsiz parça değişimi yapıyorlar ya da kusursuz tamirliyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı