600₺ 3 metre USB-C to USB-C kablo önerisi

KLETHRA

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fotoğraf makinemi iMac bilgisayara bağlayıp çekim yapmak istiyorum. Tether Tools kablo var fakat bütçemi aşan rakamlara satılıyor. USB-C to USB-C 3 metre veya daha uzun kablo önerir misiniz?

• Yüksek veri aktarımı desteği olacak.
  • Uzun ömürlü olması için örgü kablo olabilir.
  • 3-4-5 metre uzunluk olabilir.

bütçe: 600₺
Makine: Fujifilm X-t5

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'da yurtdışı ürünlerinde bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım 8 9 kere alışveriş yapmama rağmen.

Bu ürün de işine yarayacak özelliklere sahip gibi görünüyor. Sorun çıkmayacağını tahmin ediyorum. 3 metre olanı alman daha sağlıklı olacaktır ama 4.5 metre de senin hareket alanını hayli arttıracaktır.

Amazon'da yurtdışı ürünlerinde bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım 8 9 kere alışveriş yapmama rağmen.

Bu ürün de işine yarayacak özelliklere sahip gibi görünüyor. Sorun çıkmayacağını tahmin ediyorum. 3 metre olanı alman daha sağlıklı olacaktır ama 4.5 metre de senin hareket alanını hayli arttıracaktır.
Hocam teslimat süresi gecikir mi? Bu hafta sonuna kadar elimde olması çok büyük bir avantaj olurdu açıkçası. Çekimlere başlamam gerekiyor ve zamanım kısıtlı.

Thunderbolt kablo alın diyeceğim de tuzlu. USB 2.0 kablo alırsanız işinizi görmeyebilir.
Hocam öneriniz varsa bakmak isterim. M1 İşlemcili 24 İnç iMac kullanıyorum ve bahsettiğiniz kablo için Thunderbolt girişleri mevcut.

Aktarım hızı dediğinizde Thunderbolt zaten ama sertifikalı ürünler pahalı oluyor. 80 CM kablolar var ama sizin istediğiniz uzunluklara göre çok kısa.

Hocam teslimat süresi gecikir mi? Bu hafta sonuna kadar elimde olması çok büyük bir avantaj olurdu açıkçası. Çekimlere başlamam gerekiyor ve zamanım kısıtlı.

Hocam öneriniz varsa bakmak isterim. M1 İşlemcili 24 İnç iMac kullanıyorum ve bahsettiğiniz kablo için Thunderbolt girişleri mevcut.
Maalesef 2 haftayı buluyor. Ben yine alternatif bakıyorum.

Belki 2 adet 1,5 metreyi birleştirerek bir çözüm bulunabilir.

BU kablodan iki adet:

Bir de bundan alarak ikisini birbirine bağlarsın. Hepsi birbirini desteklediği için teknik özellik olarak sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Hatta bak burada 2m güvenilir bir marka daha var. 2 adet alınca toplamda 4 metre yapabiliyorsun.

Özelikle amazon prime ürünleri seçiyorum hafta sonuna kadar gelmesi garanti olduğu için.

Bu da yine 2 metre ve biraz daha uygun fiyatlısı:

Hocam öneriler için çok teşekkür ederim sizlere fakat bir fotoğraf firması ile görüşme sağladım ve Tether Pro kablosunun haricindeki şarj kabloları ile erişim sorunları yaşanabiliyormuş. Bu yüzden tek çözüm olarak o kabloya para vermek zorunda kalacağım sanırım. Bilgilendirmeleriniz için minnettarım. :)

Geri
Yukarı