600-400 TL arası Mousepad tavsiyesi

Bütçe
500 - 600 TL

BUCKY BARNES

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
-FPS ağırlıklı oyunlar ve hassasiyeti düşükte oynayan biriyim. Göz önünde bulundurarak ve kullanım deneyimlerinize göre tavsiyeniz hangisi olur ?

SteelSeries QcK HEAVY (L)

>600 TL

SteelSeries QcK EDGE (L)

>500 TL

Razer Gigantus V2 (L)

>400 TL

Klasse Longteng (48X40)

>600 TL

Glorious Heavy (XL)

>400 TL

IKEA LÅNESPELARE MOUSEPAD (44X36)

>200 TL

HyperX Pulsefire (L)

>420 TL

HyperX FURY S Speed (L)

>420 TL

-FPS ağırlıklı oyunlar ve hassasiyeti düşükte oynayan biriyim. Göz önünde bulundurarak ve kullanım deneyimlerinize göre tavsiyeniz hangisi olur?

SteelSeries QCK heavy (l)

>600 TL.

SteelSeries QCK Edge (l)

>500 TL.

Razer gigantus V2 (l)

>400 TL.

klasse longteng (48x40)

>600 TL.

Glorious heavy (XL)

>400 TL.

IKEA lånespelare mouse pad (44x36)

>200 TL.

HyperX PulseFire (l)

>420 TL.

HyperX Fury s Speed (l)

>420 TL.

Longteng (kendim kullanıyorum memnunum)

Hocam bende FPS oyunları düşük hassasiyette oynuyorum. Bende SteelSeries QCK+ var, yan çevirdiğimde gayet yeterli oluyor. Fiyatı da 350-400 olması lazım.

Klasse sakın almayın. Çöp pad. Bir süre kullanıp bıraktım Glorious Ice yarı fiyatıyla tokatlıyor.

Düşük oynuyorsanız QCK Edge daha iyi olur. Ikeapad slow bir pad.

Klasse sakın almayın. Çöp pad. Bir süre kullanıp bıraktım Glorious Ice yarı fiyatıyla tokatlıyor.

Düşük oynuyorsanız QCK Edge daha iyi olur. Ikeapad slow bir pad.
küçük hareketlerle ağır ağır, reflekslerimi daha çok geliştirdiğini düşünüp öyle oynamayı seviyorum o yüzden düşükte kullanıyorum hassasiyeti.
bu yüzden slow yani control tarzı bi ped daha çok işimi görmez mi ?
( çok iyi bilmediğimden soruyorum mantık yürütmeye çalıştım )

küçük hareketlerle ağır ağır, reflekslerimi daha çok geliştirdiğini düşünüp öyle oynamayı seviyorum o yüzden düşükte kullanıyorum hassasiyeti.
bu yüzden slow yani control tarzı bi ped daha çok işimi görmez mi ?
( çok iyi bilmediğimden soruyorum mantık yürütmeye çalıştım )
Yok. Control slow demek değil tam olarak. Fury S Large falan bakın en kötü. Speed yazıyor fakat öyle denemez.

Glorious için de yorum yazmıştınız hocam onu önermiyorsunuz sanırım klasseye göre daha iyi iş çıkarsa da fikrinizce... doğru mudur ? Ona göre bi eleme yapayım.
Glorious Ice speed bir pad. Ben kullandığım sürece çok keyif aldım. Fiyatına göre mükemmel 230 TL'ye almıştım n11'de kodlar ile. Zamlanmış. Speed tamam derseniz çok iyi bir pad.

Yeni konular

Geri
Yukarı