600-650 TL arası telefon önerisi

sinan07

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar konu başlığında belirtiğim gibi, sizce o fiyat arası uygulamaları, oyun vs rahat kaldırabilecek, kasma donma yapmayacak hangi telefon alınmalı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdilik Sony Xperia E4 Siyah 10652482 | hızlıal.com bunu uygun gördüm.Ama 600 tl'nin üstüne 50 tl daha koysam,bu üründen daha iyi daha güncel android sürümleri her daim güncel kalan bir ürün alabilirmiyim?

Quatro Mobile F1453 Plus Cep Telefonu 136 - n11.com bu alınabilir bir telefon mu acaba ?

İnceleme sonucunda,E4'dü düşünüyorum,lakin telefonun videolarında telefon aparatlarını çok kısıtlamışlar.Mesela USB kablosu göz kararı 10-15 cm kadar uzunluğu var,bu beni biraz üzdü tabi bide kulaklığın kulak içi olmaması'da var.

Babamda e4 var. Adaptörü evet çok küçük lakin 2 liraya 1 metre uzatıcı kablo aldım sorun kalktı.
Gerek arayüzü gerek kalitesi ram kullanımını en aza indiriyor. Tavsiye ederim.
Ben Evkur' dan aldım 54,90 x 10 şeklinde taksitli almıştım.

Aynen bende Sony E4G' yi öneriyorum o fiyata en iyi o gibi gözüküyor ama derseniz 120 TL daha ekleyebilirim o zaman ben Zenfone 5 derim.O da güzel telefon hem Technopat' ın YouTube kanalında incelemesini bulabilir hem de benim abim kullandığı için ben de biliyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı