600-650 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
650
Sizin attığınızla o ürünün çakması arasında pek fark yok :)

Hiç çakma klavye gördünmü veya kullandın mı çakma klavye alacağına A101'den 100 TL'ye Piranha al aynı kalite ve benim kullandığım ürün 3. ayını yeni yeni dolduruyor Teknosa'dan aldım memnunum neredeyse tüm FPS oyunlarını oynuyorum Switch'leri Logitech'i aratmıyor.

Hiç çakma klavye gördünmü veya kullandın mı çakma klavye alacağına A101'den 100 TL'ye Piranha al aynı kalite ve benim kullandığım ürün 3. ayını yeni yeni dolduruyor Teknosa'dan aldım memnunum neredeyse tüm FPS oyunlarını oynuyorum Switch'leri Logitech'i aratmıyor.
İnan bana sırf denemek için bile defalarca çakma klavye de kullandım, sizin attığınız gibi fason klavye de kullandım. Şu an bazamın içinde 3-4 tane mekanik klavye yatıyor. Asıl ben size sorayım, hiç Steelseries ya da Razer gibi bir markanın kaliteli bir mekanik klavyesini kullandınız mı? Sanmıyorum, çünkü kullanan hiç kimse sizin gibi düşünmezdi.

Error kardeşim dislike atmışsın neyi beğenmedin daha iyi bir önerin varsa bizimle paylaşır mısın lütfen herhangi bir art niyetle söylemiyorum şu anda yazıda anlaşılmıyor tabii ama. Crown Micro noyan ın nesi kötüymüş seninle tartışmak istiyorum veya bu fiyat bandında daha kaliteli bir ürün bulduysan paylaşta nasiplensin konu sahibi. @Error

Kullanan bazı arkadaşlarım var ve memnunlar ama blue Switch sıkıntı olmazsa alabilirsiniz. İncelemelerine falan bakın isterseniz.

Kullanan bazı arkadaşlarım var ve memnunlar ama blue Switch sıkıntı olmazsa alabilirsiniz. İncelemelerine falan bakın isterseniz.
Teşekkür Ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı