600-700 TL arası League of Legends için sistem toplama

Bütçe
700

burakxwme

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

League of Legends oynuyorum. İdare edecek 600 700 arası sistem toplamak istiyorum 2. el hiç fark etmez yardımcı olabilir misiniz?

Aslında ssd aldım biraz olsun iyileşmeler olur diye bilgisayarda ki disk sata ve ssd'yi görmüyordu bir türlü çözüm yolu bulamadım başka bilgisayarda kurdum taktım ama maalesef hayat şartları :)

Evet şuan elimde 14 yıllık kasa var düşük ayarda 30 fps alıyorum 10 a kadar iniyor :D

Sizin 700 lira civarında alacağınız kasa eski bir sistem olacak. 2. elden başka seçim şansınız yok gibi görünüyor. Bu fiyat segmentindeki bilgisayarlarda anakartlar genellikle 5 yıl ve üzeri olacağından elinizde patlayıp patlamaması şansınıza kalmış artık.

Öneri olarak ta 2. nesil i5 işlemcili radeon hd serili (6xxx) bir ekran kartlı bilgisayar bulunabilir.

İlerleyen zamanlarda elinize para geçtikçe işlemcinizi 3. nesil bir işlemciye yükseltip, yine aynı şekilde ekran kartınızı da yükseltebilirsiniz.

Dvd caddy kullanmayı denediniz mi?
hayır bir etkisi olur mu ?
Sizin 700 lira civarında alacağınız kasa eski bir sistem olacak. 2. elden başka seçim şansınız yok gibi görünüyor. Bu fiyat segmentindeki bilgisayarlarda anakartlar genellikle 5 yıl ve üzeri olacağından elinizde patlayıp patlamaması şansınıza kalmış artık.

Öneri olarak ta 2. nesil i5 işlemcili radeon hd serili (6xxx) bir ekran kartlı bilgisayar bulunabilir.

İlerleyen zamanlarda elinize para geçtikçe işlemcinizi 3. nesil bir işlemciye yükseltip, yine aynı şekilde ekran kartınızı da yükseltebilirsiniz.
Hocam 2. el alıcam büyük ihtimalle zaten parçaları öğrensem 2. el olarak bulurum hepsini :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı