600-700 TL Arası Telefon Tavsiyesi

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ben normalde sistem toplayacaktım ama lise 4 geçtim ve sınava hazırlanacağım. Babam da o parayla dershaneye yazdıracak :(

Telefonum da bozuldu zaten çok eskiydi. Şimdi ben bu bütçe ile büyük ekran telefon almak istiyorum. Telefon da küçük oyunlar oynanacak. ASUS MeMo Pad HD 7 var, sağ olsun hiç bir oyun da sıkıntı çıkarmıyor. Benim önceliğim büyük ekran olması. Lumia serisine bakıyorum. Büyük ekran ama pixel düşük. Kafama da 625 var ama onda da flash yok. Anlayacağınız sizlerden ne sonuç çıkacaksa onu alacağım.

Avea, Turkcell, Vodafone gibi yerlerden de alabilirim. Bizimkiler taksitli olunca pek bir şey demiyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş 600-700 arası bütçem var demiş öneriler çok enteresan. Neyse efendim benim size önerim Lumia 630 almanız. 4.5 inch ekran var. Küçük gelir derseniz kesenin ağzını açmanız gerekecek. 900 liraya lumia 1320 var, kendileri 6 inch kürek gibidir. Gidip s3'e 1000 lira vermeyin de. İyi forumlar.

Bütçemi arttırabilsem zaten tertemiz Note 2 var onu alacağım ama maalesef arttırmak mümkün değil.

Nexus 4 veren bir operatör yok mu ?

Bir de bu nasıl?
Vodafone: Huawei Ascend G610

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı