600-700 TL bilgisayar kasa önerisi

wertagon

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 1 sene önce topladığım bilgisayarımı yeni ve daha geniş ferah bir kasaya taşımak istiyorum. İnternete baktım fakat bir türlü karar kılamadım. Sizlerin kullandığı veya önerebileceği PSU'lu ya da PSU'suz temperli cam kasa önerilerinizi alabilir miyim? Bütçe 600-700 arası.

Şu an kullandığınız güç kaynağı nedir? Eğer kaliteli ise önermeye gerek yok.
PHANTEKS P400A BLACK Eclipse P400A (PH-EC400ATG_BK) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus
XPG INVADER Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA Şu anlık böyle önerilerim var, güç kaynağınız kalitesiz ise Corsair Spec Delta RGB 550W 80+ iyidir.

Şu an kullandığınız güç kaynağı nedir? Eğer kaliteli ise önermeye gerek yok.
PHANTEKS P400A BLACK Eclipse P400A (PH-EC400ATG_BK) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus
XPG INVADER Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA Şu anlık böyle önerilerim var, güç kaynağınız kalitesiz ise Corsair Spec Delta RGB 550W 80+ iyidir.
Güç kaynağım Xigmatek 500W 80+ sertifikalı fakat Xigmatek olduğu için içim pek rahat değil. Bu önerdiğiniz kasanın hava akışı için öndeki 2 fan yeterli mi? Genellikle ön tarafta 3 fanlı kasaları öneriyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı