600-700 TL mouse önerisi

Arda6745

Femtopat
Daha fazla  
600 700 TL civarında bir mouse önerir misiniz? Daha önce Viper Mini kullanmıştım elime tam oturmuştu. Rival 3 önermeyin, yeni iade ettim. Sensörle alakalı sıkıntı çıktı.
Genelde FPS oyunları oynuyorum düşük sens kaldırabilecek bir mouse önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Model D iyidir. Viper Mini elinize tam oturuyorsa Model D'nin minus (küçük) versiyonu daha uygun olacaktır.

Ya da bütçenizi 40 lira daha arttıratak direkt Viper Mini de alabilirsiniz.

Viper Mini lod sorunu var ayrıca scroll tuşu kronik sorunlu model D sensörü kötü Switch kötü üssteki atılan Gigabyte Omron 20milyon Switch çift tıklama sorunu meydana geliyor.

Viper Mini lod sorunu var ayrıca scroll tuşu kronik sorunlu model D sensörü kötü Switch kötü üssteki atılan Gigabyte Omron 20milyon Switch çift tıklama sorunu meydana geliyor.
Model D bizzat deneyimlemedim ama bu fiyat bandında alacak olsam Model D alırdım. Bütçe biraz daha arttırılırsa Rog Gladius 3 veya Deathadder V2 önerirdim ki ben kendim Gladius 2 kullanıyorum 3 senedir.
Onun dışında bizzat deneyimlediğim mouselardan biri olduğu için Deathadder Essential önerebilirim.
Eski bir model ama özellikle malzeme kalitesi açısından bu bütçede hala iş görür bana kalırsa.

Model D bizzat deneyimlemedim ama bu fiyat bandında alacak olsam model D alırdım. Bütçe biraz daha arttırılırsa ROG Gladius 3 veya DeathAdder V2 önerirdim ki ben kendim Gladius 2 kullanıyorum 3 senedir?
Onun dışında bizzat deneyimlediğim farelerden biri olduğu için DeathAdder essential önerebilirim.
Eski bir model ama özellikle malzeme kalitesi açısından bu bütçede hala iş görür bana kalırsa.

Çok kötü sensörleri sorunlu bir model söyledikleriniz tek iyi olanı DeathAdder v2.

Çok kötü sensörleri sorunlu bir model söyledikleriniz tek iyi olanı DeathAdder v2.
Gladius 3 kullanmadım ama Gladius 2'den son derece memnunum, Gladius neden önermezsiniz? Deathadder Essential ile çok uzun haşır neşir olmadım. Evet sensörleri çok iyi değil ama en azından sağlam olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı