600-700 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

glocia

Hectopat
Black Friday’de oyuncu kulaklığı almayı planlıyorum, kulaklık sadece rekabetçi oyunlarda kullanılacak. Bütçem 600 TL civarı. Eğer HyperX Cloud 2 veya SteelSeries Arctis 5 2019 kulaklıklarına indirim gelirse ikisinden birisini almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım? Veya farklı bir kulaklık tavsiyeniz var mı?

Hepsiburada’dan MH751 i 475 TL ye aldım bakalım. Gelince yorumlarımı yaparım. Cloud 2 yi 3 gün önce iade etmiştim.
Yarın kargolanır mı acaba? Sadece HB indirim yapmış di mi? Cloud 2 yi hiç kullandınız mı?
Hocam sosyal medya hesabı kullanıyor musunuz ordan iletişime geçebilelim ticaret için.
Bir kulaklığı siz karar verdiniz mi hocam?

Yarın kargolanır mı acaba? Sadece HB indirim yapmış di mi? Cloud 2 yi hiç kullandınız mı?

Bir kulaklığı siz karar verdiniz mi hocam?
Cloud 2 yi kullandım 3-4 gün. Yanında gelen ses kartı tamamen çöp benim anakartıma göre, zaten sürekli jak girişiyle kullandım. Kulaklık rahatta değildi. 600 tl’yi haketmeyen bir kulaklık. MH751 ne zaman kargolanır bilmiyorum.

Cloud 2 yi kullandım 3-4 gün. Yanında gelen ses kartı tamamen çöp benim anakartıma göre, zaten sürekli jak girişiyle kullandım. Kulaklık rahatta değildi. 600 tl’yi haketmeyen bir kulaklık. MH751 ne zaman kargolanır bilmiyorum.
751'in jak girişiyle bağlanması ses kalitesinde vs. bir sorun teşkil etmez di mi? İyi bir oyuncu laptobuna (7-8 bin Tl) jack girişiyle bağlanarak kaliteli, iyi ses alınır di mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı