600-700 TL RTX 2060 Takılacak PSU'lu kasa tavsiyesi

Bütçe
600-700

EdshotGOD

Hectopat
RTX 2060'lı bir sistem toplayacağım. 600-700 TL arası PSU'lu bir kasa bakıyorum. 2020 şubat ayı fiyat çerçevesine bakarak hangi kasayı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Spec Delta RGB 550W Güç Kaynağı Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası CC-9020121-EU | Trendyol bu kasaya sahip olmanızı tavsiye ederim. 550W, RTX 2060 için yeterlidir. Kasa hava akışı konusunda ve kalite konusunda diğer Çin merdivenaltı üretim kasalardan oldukça iyidir.

İçerisinde Corsair VS550W 80+ 2018 ürünü gelmektetdir.

EDIT: Daha uyguna buldum ama satıcı nasıl, bilmiyorum.

Corsair Spec Delta RGB 550W Güç Kaynağı Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası CC-9020121-EU | Trendyol bu kasaya sahip olmanızı tavsiye ederim. 550W, RTX 2060 için yeterlidir. Kasa hava akışı konusunda ve kalite konusunda diğer çin merdivenaltı üretim kasalardan oldukça iyidir.

İçerisinde Corsair VS550W 80+ 2018 ürünü gelmektettir.

Edıt: Daha uyguna buldum ama satıcı nasıl, bilmiyorum.

Bu kasa çok hoşuma gitti başkan, teşekkürler tekrardan.

Ben bunu kullanıyorum. Efsane bir PSU, öneririm.

Başkan teşekkür ederim ama ben PSU'lu bir kasa bakıyordum, öyle ucuz oluyor bir de. Yine de sağ olasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı