600-700 TL SSD önerisi

lemurlamasi

Centipat
Daha fazla  
Geçen arkadaşımla beraber oynamak için Mortal Kombat X aldım. Ancak beklediğimden daha yüksek yer istediğini gördüm. Bunun için SSD almak istiyorum ama hangilerini alacağıma karar veremedim. İstediğim SSD kapasitesi 480-512 GB aralığında. Öneriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler, bu arada fiyat aralığı da 600 ila 750 TL arasında olursa sevinirim 🙂

Ultra 3D bakılabilir gibi. Gerçi çok pahalı olmuş en son 600 liraydı.

SATA SSD mi M.2 SSD mi alacaksınız sormayı unutmuşum.

Takılabilir olan, sanırım M.2 olan daha iyi olur benim için.

M.2 soketiniz yoksa takamazsınız bilgisayara biliyorsunuzdur umarım.

Benimki çıkartıp takılabiliyor diye biliyorum.

Bu iyi marka mıdır benim bulduğum da var bir bakın hocam https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...ss-480gt-r-2-5-sata-3-0-fiyati,393913301.html

Benimki çıkartıp takılabiliyor diye biliyorum.

İkisi de takıp çıkarılıyor. Kare kutu olanlar SATA SSD çubuk şeklinde olanlar M.2 SSD.

Laptopunun altında yazan model numarasını söylersen senin için M.2 SSD soketin olup olmadığını kontrol edebilirim istersen.

Laptop değilse anakartın marka modelini söylemen iyi olur.

Attığın Adata sorunlu onu alma PNY CS900 veya as340 bak.

Son düzenleme:
İkisi de takıp çıkarılıyor. Kare kutu olanlar SATA SSD çubuk şeklinde olanlar M.2 SSD.

Laptopunun altında yazan model numarasını söylersen senin için M.2 SSD soketin olup olmadığını kontrol edebilirim istersen.

Attığın Adata sorunlu onu alma PNY CS900 bak.

kankam bendeki hp desktop ben direk SSD söküp yeni takacağım

kankam bendeki hp desktop ben direk SSD söküp yeni takacağım
Pnynin fiyatı da iyiymiş değerlendiririm onu

Teşekkürler öneriler için

Attığın Adata sorunlu onu alma PNY CS900 bak.

Ben yine de modeli yazarım sen bakarsın istersen

Attığın Adata sorunlu onu alma PNY CS900 veya AS340 bak.

Hocam bu arada hangi siteden almalıyım 1 yorum okudum N11 de birisi 1 yıldız vermiş ürün yapışkan ile gelmiş 240 250 okuma- yazma hızında yazıyormuş kutunun üzerinde ama diğerleri 5 yıldız hep ama yine de sorayım dedim sıkıntılı gelirse iade edeyim diye.

Son düzenleme:
Hocam bu arada hangi siteden almalıyım 1 yorum okudum N11 de birisi 1 yıldız vermiş ürün yapışkan ile gelmiş 240 250 okuma- yazma hızında yazıyormuş kutunun üzerinde ama diğerleri 5 yıldız hep ama yine de sorayım dedim sıkıntılı gelirse iade edeyim diye.

O yorum İncehesap satıcısı hakkında. En ucuza satan satıcı hakkında yorum yapılmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı