600-700 Watt PSU önerisi

Öncelikle önerileriniz için çok teşekkürler. Fiyat olarak 500 liralıkta var 600-700 lira olan da. Gold olanı farklı marka 600 tl başka marka bronze olanı 600 tl. Bunların arasında ki farklar neler peki ? Almışken kaliteli bir şey istiyorum ve zalman sharkoon gibi markalarda nedense bir algı oluştu. Araştırmalarım sonucu herkes ya fsp öneriyor ya da cooler master. Kararsız kaldım bu durumda.

Vatan Bilgisayar'da KDV indirimi olursa bunlar nasıl?

Önemli olan sağlamlık ve bütçe, teşekkürler.
Cool Master bu ikisi arasından ama azıcık sesli. BX1 önermiyorum.

Şu anki kullandığım psu bile bana çok rahatsızlık vermiyor ve çıkardığı sesi bir duysanız. :D
Everest zaten saatli bomba. Sisteme o kadar süre bir şey olmamış iyi bari. High Power, FSP ve Zalman iyi markalar. FSP veya High Power uzuuuuun süre dayanır çok kaliteli markalar. Zalman da bayağı iyidir.

şuan 3 ürünü görüyorum alabileceğim ve 3'ü de birbirinden güzel :D COOLER MASTER MWE 80PLUS BRONZE 650W 2xEPS, AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Önerileriniz doğrultusunda bunlardan birini alabilirim. Hangisini almak mantıklıdır buna karar veremedim.

Corsair 650W 80+ vs serisi kullanıyorum ne elektrikler gittiğinde ne de ses hiçbir sorunu yaşamadım 3 yıl oldu, teşekkürler Corsair RGB aydınlatman olmasa da senden iyisi yok seni seviyoruz ve sana güveniyoruz.

şuan 3 ürünü görüyorum alabileceğim ve 3'ü de birbirinden güzel :D COOLER MASTER MWE 80PLUS BRONZE 650W 2xEPS, AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Önerileriniz doğrultusunda bunlardan birini alabilirim. Hangisini almak mantıklıdır buna karar veremedim.
Bu 3 ürün arasından kesinlikle High Power Performance GD modelini tercih edin.

Evet arkadaşlar almak istediğim ürün High Power 600W Performance GD 80+ Gold Güç Kaynağı bu üründür. Bu fiyat bandında daha iyisi veya kalitelisi var mıdır ? Eğer yoksa kesin olarak bu ürünü alacağım.
@hakan yaeger Hocam kusura bakma yarın 11.11 indirimi kullanarak psu alacağımda alacağım ürün belirttiğim gibi ama Sharkoon 650W Gold Zero 80+ Gold şöyle bir psu da var sence hangisi almak mantıklı ? İndirim ve kuponla beraber 600 tl felan gelecek High Power. Aradaki fark 150 TL'ye değer mi ? Uygununu almak mantıklı mı ?
Bu 3 ürün arasından kesinlikle High Power Performance GD modelini tercih edin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı