600-700TL ekran kartı önerisi

Gerek yok bence ama siz bilirsiniz ben sizin yerinizde olsam RX470 veya 570 alırım. Diğer 4 GB kartlara göre aynı performans biraz abartı olmuş arasında bayağı farkları var RX470 4 GB kart 1050 Ti kartından bile daha güçlü.
Ama bir soru sordum ben işlemciniz nedir?

GTX 960 Ti nasıl bu US $78.88 15% OFF|GIGABYTE ekran kartı orijinal GTX 960 2GB 128Bit GDDR5 grafik kartları nVIDIA VGA kartları Geforce GTX960 Hdmi Dvi oyunu|Grafik Kartları| - AliExpress

Hayır akadaşa.

Kardeşim bak sana bir soru sordum 3.kez tekrar soruyorum. İşlemcin nedir?
Çin'den almnıza gerek Sahibinden'de var STRIX modeli o kartın. Ben fikrimi belirttim RX470, 570 almanız daha iyi olacaktır ama işlemciniz nedir?

İşlemcim i3-9100F özür :)
Kardeşim bak sana bir soru sordum 3.kez tekrar soruyorum. İşlemcin nedir?
Çin'den almnıza gerek Sahibinden'de var STRIX modeli o kartın. Ben fikrimi belirttim RX470, 570 almanız daha iyi olacaktır ama işlemciniz nedir?

Daha almadım sistemi.

Hayır akadaşa.

İşlemcim i3-9100F özür :)

Daha almadım sistemi.

O zaman RX470 veya RX570 alabileceğiniz elinizde bulunan en iyi seçenektir diğer kartlara bakmayın bence bu kartları kovalayın. En fazla alabileceğiniz performans bu iki karttan çıkacaktır.

O zaman RX470 veya RX570 alabileceğiniz elinizde bulunan en iyi seçenektir diğer kartlara bakmayın bence bu kartları kovalayın. En fazla alabileceğiniz performans bu iki karttan çıkacaktır.

Uffff yok ki hiçbir yerde bütçem Max 700 :(

Sapphire RX470 Nitro 4 GB Ekran Kartı - AMD Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 823806194 buldum ama mining yapılmış

Bir sürü var bu arada.
Gördüğünüz gibi satan arkadaştan GET ilan açmasını isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı