600-700TL Gaming Headset Önerisi

arslan336

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar piyasada bu fiyat aralığında en az 6-7 tane kulaklık var ve bunların artıları eksileri var hepsinin ayrı ayrı. Ben bass seslere ve oyunda ses kasmaya önem veriyorum. Bunu dikkate alarak yapacağınız kulaklık önerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyperx Cloud 2. Ses genel olarak iyi. PUBG oynarken kullandım bir süre gayet güzel. Kontrol kutusundan stereo veya 7.1 olarak ayarlayabilirsin yani müzikte gayet iyi dinleniyor stereo olarak.

Arslan336 Razer Electra V2 modeli 575 tl olarak bence kaliteli ve bass gücü yüksek bir oyuncu kulaklığı. Başka bir kulaklık modeli istersen Steelseries Arctis 5 modeli var. Rgb özellikli ve indirime girmiş vaziyette.

Hyperx Cloud 2. Ses genel olarak iyi. PUBG oynarken kullandım bir süre gayet güzel. Kontrol kutusundan stereo veya 7.1 olarak ayarlayabilirsin yani müzikte gayet iyi dinleniyor stereo olarak.
Yorumlarınız için teşekkür ederim cloud 2 hem eski bir model olduğu için hem de incelemelerde basslarının sağlam olduğunu söylemediklerinden almak istemiyorum.
Sennheiser gsp300 de aynı şekilde basslarının çok iyi olmadığını söylüyorlar (basslar iyi değilden kastım yüksek olmaması) incelemelerde bu yüzden bu iki kulaklığı açıkçası almak istemiyorum. Benim aradığım kulaklık o patlamalarda bombalarda bana hissiyatı versin kullağımı titretsin istiyorum. Razer kraken 7.1 v2 nin basslarının bu şekilde sağlam olduğunu duydum. Düşünceleriniz nelerdir?

Gsp 300’ün bassları teknik olarak Razer Electra V2’den ve Bu banttaki gaming kulaklıklardan daha iyi
Cloud 2 eski olabilir eski olunca ne oluyor çıkalı maksimum 4-5 yıl geçmiştir 2015 civarlarında çıktı sanırım emin değilim o zamandan bu zamana yeni bir teknolojiye geçildi de benim mi haberim yok? Cloud 2’nin tek kötü yanı yanında gelen adaptörünün biraz başarısız olması ki adaptörsüz kullanımda bile Razer Electra’dan daha iyi bence.
Senin kararın tabii ki ama tekrar söyleyeyim bassa bu kadar önem veriyorsan oyun kulaklıkları isteğini karşılayamayabilir daha önce Bir stüdyo kulaklığı kullandıysan karşılayamaması çok muhtemel.

Gsp 300’ün bassları teknik olarak Razer Electra V2’den ve Bu banttaki gaming kulaklıklardan daha iyi
Cloud 2 eski olabilir eski olunca ne oluyor çıkalı maksimum 4-5 yıl geçmiştir 2015 civarlarında çıktı sanırım emin değilim o zamandan bu zamana yeni bir teknolojiye geçildi de benim mi haberim yok? Cloud 2’nin tek kötü yanı yanında gelen adaptörünün biraz başarısız olması ki adaptörsüz kullanımda bile Razer Electra’dan daha iyi bence.
Senin kararın tabii ki ama tekrar söyleyeyim bassa bu kadar önem veriyorsan oyun kulaklıkları isteğini karşılayamayabilir daha önce Bir stüdyo kulaklığı kullandıysan karşılayamaması çok muhtemel.
Razer electradan kast etmemiştim aslında son yazımda razer kraken 7.1 v2 den bahsediyorum yorumların için teşekürler tekrardan

Bass olarak kraken daha dolgun vurguluyor, Sennheiser ise daha doğal duruyor. Zaten dinamik sürücüleri mevcut istese de titreşimleri hissetiremiyor. Sen titretsin istiyorsan Kraken daha doğru bir seçim olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı