600-700TL mouse tavsiyesi

Bütçenizi arttırma şansızınız olur ise bir tavsiye bırakmak istiyorum;
Ürünün sensörü çok ama çok iyi ve bulabileceğiniz en büyük farelerden biri.
Boyutuna göre de çok hafif.
E-spor arenasında kennys ve eski ibp oyuncusu brax tarafından da kullanılıyor.
Hatta Technopat incelemesi de mevcut;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ofis faresi gibi duruyor ama inceleyecegim tesekkurler

SteelSeries Rival 3 al neymis kronik sorunu varmıs yok kardesim cok iyi elim buyuk tam kavrıyorum.

4 yıl kadar Rival 300 faded kullandım. Ergonomi olarak harikaydı ama çok çabuk yıprandı.
Şu anda marka nasıl bir bilginiz var mı?

Ofis faresi gibi duruyor ama inceleyecegim teşekkürler.

Evet orijinalinde tasarımı öyle fakat donanımı itibari ile Logitech G serisinde yani bir oyuncu faresi kendisi.

Ağırlığının yanında skatez ve kablo kalitesi de kötü maalesef.

Prime kesinlikle rahat oturacaktır, ROG Keris emin değilim. Yazdığınız mouse dışında mouse denemediniz mi?

4 yıl kadar Rival 300 faded kullandım. Ergonomi olarak harikaydı ama çok çabuk yıprandı.
Şu anda marka nasıl bir bilginiz var mı?

Evet orijinalinde tasarımı öyle fakat donanımı itibari ile Logitech G serisinde yani bir oyuncu faresi kendisi.

Rival için konuşacağım 2 seneye yakın kullanıyorum hiçbir sorunu ile karşılaşmadım Valorant CS:GO LoL gibi oyunlarda sinirlenip masaya vurduğumda oldu hala sapasağlam gayet kaliteli.

SteelSeries Rival 3 al neymis kronik sorunu varmıs yok kardesim cok iyi elim buyuk tam kavrıyorum.
Diyelim ki kronik sorunu yok, önerdiğiniz ürün en ucuz 863 TL şu anda. Prime 663 TL. 200 TL daha ucuz olmasına rağmen teknik özellik karşılaştırması yukarıda. Farklı marka da değiller sonuç olarak. RGB için yanıp tutuşuyorum demedikçe Prime'a tercih etmenin mantığı yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı