700TL FPS mouse tavsiyesi

APlusMath

Decapat
FPS oyunları için mouse ariyorum. Elim orta-büyük.

Rival 600 kullanıyordum ama 6 ayda kendiliğinden bozulmasından dolayı ve SteelSeries ile Teklos garanti firması ile yaşadığım rezillikten sonra, asla ve asla SteelSeries ürünleri kullanmayacağım. Bozulan ürünümün değişimini stokta olmadıklarını gerekçe göstererek teklos garanti, ürün değişimini yapmadı. SteelSeries ile görüştüm, geri gönderin dedi, teklos ise geri gönderimi kabul etmeyeceğini söyledi, sonra SteelSeries üzgün olduğunu belirtti sadece. Böyle firmalardan alışveriş asla yapmayacağım. Sizde aklınızda bulundurun. Dandik farelerinin bedelini tüketici ödüyor maalesef. THH'ye başvuracağım. Logitech sanırım müşteri hizmeti konusunda iyiymiş. Böyle firmaların farelerini tavsiye ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şiddetle tavsiye edilir. İlk aldığımda bozuk çıktı ürün hatası denilip garantimi bile bozmadılar 2.sinde ise Üzerine su dökmeme rağmen tamir edip gönderdiler 2 Gün sürdü. Almadan önce garantili olduğundan emin ol.
Bu mouse şuan amazon.de'de 34 Euro. Bizde nasıl bu fiyatlara satılıyor ek vergi olmadığı halde aklım almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı