600-700TL'ye 2. el ekran kartı önerisi

Hocam bence o paraya 2.el almak yerine sıfır RX560 almak daha mantıklı geldi 950 1kya bulunuyor, 3 taksit ile uyguna gelir. 12B kanalından 324 W veren Aerocool 400W PSU almayı düşünüyorum yanına da. Hem daha uzun ömürlü olur ekran kartı.
Evet o şekilde de olabilir hocam.
Ama bana kalırsa yani ben olsam 700-800 arası bir 1050ti veya rx 570 alırdım. PSU'yu da High Power 400W alırdım. Bunları da eğer ekran kartı get ilan olursa taksitle alabilme şansınız var. Atıyorum 750 tl ekran kartı 350 tl PSU toplam 1100 tl. 3 taksit olsa ayda 366 tl olur, 6 taksit olsa ayda 184 tl olur. Bence bu şekilde daha iyi olur. Çünkü ekonomi biraz sıkıntılı, ikinci elde 700 liraya alabileceği şeyi sıfır 1200 liraya almak istemiyor insan haliyle. Bundan iki üç yıl önce olsaydı biraz daha şanslıydık, çünkü 1050 ti'lar o zamanlar sıfır olarak 700-800 liraydı. 🙂

Bakın şöyle bir ilan buldum:
Bence bu arkadaşa bir sorun, ekran kartında herhangi bir problem yoksa get ilan açsın, kredi kartıyla taksitle alın. GET ilanlarda benim bildiğim Sahibinden %9 komisyon alıyor. İlana şu anda 680 lira yazılmış, biz 750 lira teklif etsek GET ilan için, 750'nin %9'u 67,5 ediyor. 750-67,5=682,5 ediyor, yani bu para satıcıya gidecek olan para. Bence ürününe güveniyorsa GET ilan açar, hem de ürünü için istediği fiyatı da almış olur. Bi' iletişime geçin isterseniz. Tabi İstanbul'da ikamet ediyorsanız daha kolay, gider direkt olarak elden satın alırsınız, o daha iyi olur. Ama başka bir şehirde ikamet ediyorsanız bu dediğim düşünülebilir. Tabi başka kartlar da düşebilir önümüzdeki günlerde, ben şu anda buna denk geldim o yüzden bunu gösterdim.

Tabi yine son karar sizin, sıfır almak isterseniz tabii ki de sıfır da alabilirsiniz RX 560 da iyi karttır.🙂 İyi forumlar 🖐

Düzenleme: GET ilanda vs. kafanıza takılan olursa çekinmeden sorun, ben de birkaç kere ikinci el donanım satın aldım bu sistem ile, bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
Evet o şekilde de olabilir hocam.
Ama bana kalırsa yani ben olsam 700-800 arası bir 1050 Ti veya RX 570 alırdım. PSU'yu da High Power 400W alırdım. Bunları da eğer ekran kartı GET ilan olursa taksitle alabilme şansınız var. Atıyorum 750 TL ekran kartı 350 TL PSU toplam 1100 TL. 3 taksit olsa ayda 366 TL olur, 6 taksit olsa ayda 184 TL olur. Bence bu şekilde daha iyi olur. Çünkü ekonomi biraz sıkıntılı, ikinci elde 700 liraya alabileceği şeyi sıfır 1200 liraya almak istemiyor insan haliyle. Bundan iki üç yıl önce olsaydı biraz daha şanslıydık, çünkü 1050 Ti'lar o zamanlar sıfır olarak 700-800 liraydı. 🙂

Bakın şöyle bir ilan buldum:
Bence bu arkadaşa bir sorun, ekran kartında herhangi bir problem yoksa GET ilan açsın, kredi kartıyla taksitle alın. GET ilanlarda benim bildiğim sahibinden %9 komisyon alıyor. İlana şu anda 680 lira yazılmış, biz 750 lira teklif etsek GET ilan için, 750'nin %9'u 67, 5 ediyor. 750-67, 5=682, 5 ediyor, yani bu para satıcıya gidecek olan para. Bence ürününe güveniyorsa GET ilan açar, hem de ürünü için istediği fiyatı da almış olur. Bi' iletişime geçin isterseniz. Tabi İstanbul'da ikamet ediyorsanız daha kolay, gider direkt olarak elden satın alırsınız, o daha iyi olur. Ama başka bir şehirde ikamet ediyorsanız bu dediğim düşünülebilir. Tabi başka kartlar da düşebilir önümüzdeki günlerde, ben şu anda buna denk geldim o yüzden bunu gösterdim.

Tabi yine son karar sizin, sıfır almak isterseniz tabii ki de sıfır da alabilirsiniz RX 560'da iyi karttır.🙂 İyi forumlar 🖐

Düzenleme: GET ilanda vs. kafanıza takılan olursa çekinmeden sorun, ben de birkaç kere ikinci el donanım satın aldım bu sistem ile, bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkürler bu kadar uğraştığın için 2 ay sonra tekrar bir konu açarım olmadı :D işlemciye maximum 1050 Ti veya RX 560 alabileceğim gördüğüm kadar, 768P monitör var çünkü :(

Geri
Yukarı