2. el ekran kartı iadesinde ilk sahibine gönderilir mi?

Batuhan75

Hectopat
Herkese merhaba. 1 yıl önce 2. el garantili faturalı RX 570 Gaming X ekran kartı aldım. Fakat ısınma sorunu yüzünden faturası ile birlikte dün servispoint'e yolladım. Ama kafama bir şey takılıyor, eğer karta iade veya değişim çıkar ise kart ilk sahibine mi gider? Yoksa bana mı gelir?

Kartı alan kişi kendi adresine almıştır eğer internetten aldıysa. O yüzden satıcıya ulaşabilirseniz görüşün diyeceğim de 1 sene geçmiş. Olmadı servisi de arayıp konuşabilirsiniz.

Cevaplar için teşekkürler. Evet yollarken kendi adresimi ve bilgilerimi verdim yani karta değişim çıkar ise bana gelecek? Bu arada alan kişi Vatan Bilgisayar'dan almış.

Nasıl yani? MNG Kargo ile yolladım direk bir kağıda da adresimi isim soyisim ve diğer bilgileri de yazdım.

Tamam dostum sana gelir o zaman.

Herkese merhaba. 1 yıl önce 2. el garantili faturalı RX 570 Gaming X ekran kartı aldım. Fakat ısınma sorunu yüzünden faturası ile birlikte dün servispoint'e yolladım. Ama kafama bir şey takılıyor, eğer karta iade veya değişim çıkar ise kart ilk sahibine mi gider? Yoksa bana mı gelir?
Firma sattığı ürün ile kullanıcı arasında sözleşmedir fatura. Eğer başka biri kulllanıyorsa sözleşme garanti dışı kalır. Firmanın sözleşmeden dönme ve ret hakkı var.

Geri
Yukarı