600-800 Lira arası, 27"-42" arası, Full HD ve Dahili Hoparlörlü Oyuncu Monitör Tavsiyesi

iceflame7

Hectopat
Daha fazla  
27" VS278H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

HOMSTAR HS-4040 40 FHD LED USB LCD/MONİTOR TV - Teknosa

SEG 40SD6100 40'' 102 CM SMART LED TV - Vatan Bilgisayar

Panasonic Tx-L32Em6E 32'' 80 Cm Full Hd Led Tv,100 Hz,2Xhdmi,Usb - Vatan Bilgisayar

Bu ürünleri buldum. Yorumlarınız nelerdir? Monitörden hiç anlamam. Salonda 42" LG 3d Smart FHD televizyon ile sorunsuz oyun oynuyordum. Artık odamda oynamak istiyorum. Hem oyun hem de film ve dizi izleyebileceğim monitör tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için monitör istiyorsun fakat TV linkleri veriyorsun. İyi bir oyuncu isen TV ile oyun oynamamalısın. Tepkime süreleri vs. oyun için bir hayli yüksek oluyor.

Bunu alabilirsin:
SAMSUNG 27" S27D590P GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

1000 TL civarına çıkarsan kesinlikle bunu almalısın:
24" G2460Pqu GENİŞ EKRAN GAMİNG MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

144 Hz yenileme hızına sahip. Oyun için en ideal 1080p monitörlerden biri piyasada.

Bu monitör nasıl sizce? Tepkime süresi Samsung monitörden daha iyi değil mi?

Bu monitör nasıl sizce? Tepkime süresi Samsung monitörden daha iyi değil mi?

Evet iyi, amacınız üst düzey oyun ise bunu da alabilirsiniz. Fakat üst düzey oyuncu değilim, görüş açısı ve renk kalitesi de benim için önemli diyorsan Samsung marka olanı al. Ya da ben iyi bir oyuncuyum. Oyunları 60 FPS üstü oynamak istiyorum diyorsan ve bütçeni arttırabiliyorsan AOC marka olanı al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı