600 - 800 TL ekran kartı önerisi

Gördüm satıcı ile konuşacağım fakat 1050 Ti ile mining yapılmıyordu değil mi zamanında?

Buna baktım mining Edition'lar sanırım oyunlarda daha fazla yüke girip bozulabiliyormuş doğru mudur?

Gördüm satıcı ile konuşacağım fakat 1050 Ti ile mining yapılmıyordu değil mi zamanında?

Buna baktım mining Edition'lar sanırım oyunlarda daha fazla yüke girip bozulabiliyormuş doğru mudur?

Yok yapılmaz. Mining Edition bildiğim kadarıyla sadece DVI girişi var ve bellek hızının yüksek olup çekirdek hızının kısık olması.

RX 570'ler mining için uygun kartlar ancak satıcı yapılmadığını belirtmiş. Ne yazık ki bu durumda satıcıya güvenmekten başka şans yok. Mining yapılıp yapılmadığı tam olarak anlaşılamıyor maalesef.

Anladım testlere ve satıcıya güvenmekten başka çaremiz yok demek ki.

Baya iyiymiş bu. Pazarlıkla 750-800TL'ye düşürüp alabilir. Ama PSU'su yetmez.

Aslında işlemcim 54W kullanıyor ekran kartı en fazla 180W desek 234. kasamı kapağı açık kullanıyorum ve 1 tane egzoz fan var bunların hepsi 100W civarı harcar mı dersiniz?

Anladım testlere ve satıcıya güvenmekten başka çaremiz yok demek ki.

Aslında işlemcim 54W kullanıyor ekran kartı en fazla 180W desek 234. kasamı kapağı açık kullanıyorum ve 1 tane egzoz fan var bunların hepsi 100W civarı harcar mı dersiniz?
80+ Gold mu? Ağır yük altında kapanabilir ama genel olarak yeter. Çökme sorunları başlarsa PSU değiştirirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı