600-800 tl Kasa +PSU Önerisi

NEO CMDNDR

Picopat
Selamlar üstadlar.
Kriterlerim:
1- Isınmayan
2- Sessiz
3- İleride yeni anakart, ekran kartı, soğutucular ekledim içine sığabilecek, giriş yeri olabilecek.
4- Işıksız (Ama illa ışıksız olacak diye bir durum yok gerekirse üstüne bez örterim)
Fiyat: 600- 800 arası. Daha ucuz da olabilir. Biraz daha pahalı da olabilir. Yeter ki bu kriterlerimi karşılasın.

Şu kasayı aldım amazondan. Xigmatek Vanguard Plus 600W 80PLUS AKTİF PFC PSU 2 * Usb 3.0 2*15 Led Fanlı Kasa
Elime hemen ulaştı ama ön ayağı kırık çıktı. Ben de iade etmeyi düşünüyorum.

Ben bu Xigmatek Vanguard Plus kasayı hem fanı azdır diye sessizdir ve ışığı da az diye ve içinde 600w 80plus PSU monte geliyor diye aldım.
Ve dedim ilerde fan sayısını arttırırım. Ancak şimdi şüpheye düştüm. Hakkaten fan sayısını arttırabilir miyim? Fan yeri var mı? Üsste boş hava kısmı var. Oraya mı takılıyor yeni fan?
Kısaca bu kasa iyi midir? Fan sayısı 1 tane ön altta büyük, 1 tane de arka üstte küçük olmak üzere 2 tane. Bu kasaya yeni fanlar ekleyebiliyor muyum? Fazla ısınmayan ve sessiz bir kasa mıdır? Yoksa bunun daha iyi olan bir kasa mı alayım? Önerileriniz neler?

Mesela şu nasıl? GAMEBOOSTER GB-G3601B RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa Buna bir de iyi bir PSU eklersem nasıl olur? Çok fan var diye serin olur ama bu sefer de çok ses çıkarır mı?

Geri
Yukarı