600-800 TL klavye önerisi

Bütçe
900

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, maximum 900 civarı olacak şekilde klavye arıyorum. Sadece CS:GO oynuyorum red Switch Blue Switch mekanik falan önemli değil. Tepkime süresi iyi olsun ve kaliteli bir klavye olsun yetiyor. CS:GO için alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun güle güle kullanın mekanik olmayan bir klavye için yüksek fiyat.
Klavye mekanik, büyük ihtimalle Outemu Dust-Proof Kırmızı anahtarlar kullanıyor. Emin değilim yine de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavye mekanik, büyük ihtimalle Outemu Dust-Proof Kırmızı anahtarlar kullanıyor. Emin değilim yine de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Baktığım 2 farklı sitede mekanik hisli olduğu yazıyor.

Evet, burda mekanik geçiyor. Arkadaşın attığı link ve diğer sitelerde 500-600 civarı burada 1000 TL nedense. Arkadaşın attığı linktede alttaki özelliklerde mekanik hisli yazıyor o yüzden emin olamadım, mekanik ise iyi.

Evet, burda mekanik geçiyor. Arkadaşın attığı link ve diğer sitelerde 500-600 civarı burada 1000 TL nedense. Arkadaşın attığı linktede alttaki özelliklerde mekanik hisli yazıyor o yüzden emin olamadım, mekanik ise iyi.
500-600 civarı olanlar ingilizce klavye ben türkçe klavye olan modeli satın aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı