600-900 TL arası klavye tavsiyesi

Bütçe
600-900
Elite bütcemi aşıyor diye araştırmamıştım ama az çok baktım ve aralarında pek fark göremedim. O yüzden benim bu soruda ki yorumum pek doğru olmaz. Düzgün biri yorumlasa iyi olur ama yine de söyle dersen V3 alırdım.

Cevap için tekrardan teşekkür ederim. Sanırım V3 alacağım. Bir de vatan ve MediaMarkt sitelerinde ürün 1199TL gözüküyor. Ancak Hepsiburada'da 959TL gibi bir fiyatı var. Güvenilir midir acaba 959TL olan. Sahte çıkma vs durumu olabilir mi?

Cevap için tekrardan teşekkür ederim. Sanırım V3 alacağım. Bir de vatan ve MediaMarkt sitelerinde ürün 1199TL gözüküyor. Ancak Hepsiburada'da 959TL gibi bir fiyatı var. Güvenilir midir acaba 959TL olan. Sahte çıkma vs durumu olabilir mi?

Sahte çıkacağını sanmam. Fakat yeşil switchlere sahip. Bu switchler gürültülüdür, alırken 2 kere düşünün. Ses sizi rahatsız etmezse alın geçin.

Razer BlackWidow V3 Yeşil Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Daha ucuza bulunuyor. Sahte çıkacağını bende sanmıyorum. İtopya arada 600'e düşürüyor ama tekrar ne zaman olur bilemeyiz.

Sahte çıkacağını sanmam. Fakat yeşil Switch'lere sahip. Bu Switch'ler gürültülüdür, alırken 2 kere düşünün. Ses sizi rahatsız etmezse alın geçin.

Aslında şöyle mahallemizdeki internet kafede Black Widow Elite modeli vardı. İlk Elite modelini kullanma imkanım oldu. Kafedeyken sesi fazla rahatsız etmedi tabii haliyle internet kafe ortamı hem kafede oyun oynayanların gürültüsü hem de çok fazla saat geçirmedim kafede. Ev ortamında kullanmak ile farklılık gösterebilir.

Yahu arkadaşlar bu dediğiniz modelleri kullandınız mı? Yok daktilo yok çok ses çıkarıyor mekanik klavyelerin çoğu ses çıkaran cinsten. Bende daha seslisi olan Hunstman var, inanın sesine hiç takılmıyorsunuz aksine hoşunuza gidiyor keyif verici bir sesi var bence. Hele ki Black Widow V3 sesini hiç düşünmeyin kesinlikle rahatsız edici bir sesi yok. Kulaklığı taktınız mı neredeyse duymuyorsunuz ve basış hissiyatı çok daha keyif verici. He odanızda kardeşiniz vardır eşiniz vardır çocuğunuz vardır o ayrı. Biri uyurken rahatsız edici ses olabilir ama bilgisayar oynarken tamamen keyif verici.

Yahu arkadaşlar bu dediğiniz modelleri kullandınız mı? Yok daktilo yok çok ses çıkarıyor mekanik klavyelerin çoğu ses çıkaran cinsten. Bende daha seslisi olan Hunstman var, inanın sesine hiç takılmıyorsunuz aksine hoşunuza gidiyor keyif verici bir sesi var bence. Hele ki Black Widow V3 sesini hiç düşünmeyin kesinlikle rahatsız edici bir sesi yok. Kulaklığı taktınız mı neredeyse duymuyorsunuz ve basış hissiyatı çok daha keyif verici. He odanızda kardeşiniz vardır eşiniz vardır çocuğunuz vardır o ayrı. Biri uyurken rahatsız edici ses olabilir ama bilgisayar oynarken tamamen keyif verici.
Hocam sesinin rahatsız etmesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Kulaklık takınca duymazsınızda ses sıkıntı değilse vb derken odada bulunanlar veya uyuyan kişiler içindi.

Geri
Yukarı