600-900 TL kulaklık önerisi

Bütçe
600-900
Hocam neden birileri memnun diye daha kötü bir kulaklık alalım ki? Ayrıca evet, tabii ki teknik özelliklere göre alıyoruz.
Technopat'tan her şeyi beklerdim bunu beklemezdim...
Yahu kullandık diyoruz Kraken daha iyi, ne bu HyperX fanboyluğu forumdaki? Anlamıyorum para mı alıyorsunuz kullanmadığınız ürünü diğerinden daha üstün görmek için.

Technopat'tan her şeyi beklerdim bunu beklemezdim...
Yahu kullandık diyoruz Kraken daha iyi, ne bu HyperX fanboyluğu forumdaki? Anlamıyorum para mı alıyorsunuz kullanmadığınız ürünü diğerinden daha üstün görmek için.
Yani testlerdeki sonuçlar yalan diyorsun?

Neye göre alıyoruz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
RTINGS'in çok abes bir ürüne diğerinden daha iyi dediği yazıyı hatırlıyorum, linki bulp geleceğim.

Her site sorunsuz değildir zaten. Bazı siteler bazı ürünleri iyi olmadığı halde iyi diyor fakat çoğu doğru oluyor. Ayrıca tek site değil bu. Diğer sitelerde de diyor bunu. Reddit'te bile Cloud 2'nin daha iyi olduğu söylenmekte.

Her site sorunsuz değildir zaten. Bazı siteler bazı ürünleri iyi olmadığı halde iyi diyor fakat çoğu doğru oluyor. Ayrıca tek site değil bu. Diğer sitelerde de diyor bunu. Reddit'te bile Cloud 2'nin daha iyi olduğu söylenmekte.
Ben kendi deneyimlere göre konuşuyorum. Fark bu.

Ben kendi deneyimlere göre konuşuyorum. Fark bu.
Herkes kendi deneyimine göre konuşacaksa herkes bu daha iyi der. Yani bir arkadaş kötü bir üründe daha iyi deneyim yaşamıştır kısa süreliğine fakat iyi üründe bazı şeyleri kötü deneyim yaşamıştır. Kötü olan şeyi önerir.

Geri
Yukarı