600 bin TL araç önerisi

Magadi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
İyi günler,

600 bin TL limitli benzinli (tüp önerilen araca göre değişir) 2005-2015 arası bir araç arıyorum. Motoru, konforu ve görünüşü benim için önemli kriterlerdir. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Toyota Auris
İyi günler,

600 bin TL limitli benzinli (tüp önerilen araca göre değişir) 2005-2015 arası bir araç arıyorum. Motoru, konforu ve görünüşü benim için önemli kriterlerdir. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2008 Honda Civic 1.8 140 HP bakabilirsiniz. Piyasası 550.000-600.000₺ civarında.
15 yaşındaki ''outdated'' bir arabaya 600 bin lira yatırmanın mantığı nedir. Japonlar arıza çıkarmıyor algısı sağ olsun(kısmen haklı) bütün japon tenekeleri ikinci elde gereğinden fazla değer kazandı. O arabanın ederi günümüz piyasa koşullarında bile 400 binden bir kuruş fazla değildir.

15 yaşındaki "outdated" bir arabaya 600 bin lira yatırmanın mantığı nedir? Japon'lar arıza çıkarmıyor algısı sağ olsun(kısmen haklı) bütün Japon tenekeleri ikinci elde gereğinden fazla değer kazandı. O arabanın ederi günümüz piyasa koşullarında bile 400 binden bir kuruş fazla değildir.

Şu anda hiçbir aracın şu anki fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum ama 2017 Egea'mı yoksa bu mu derseniz ben bunu seçerim. Tabii 2017 Egea'da bir seçenek. Az yakar, parçası ucuz, ustası bol, arızası az, vergisi az.

Satmak için almıyorum. Şu an mevcutta 2022 model Honda City aracım var zaten. Biraz daha genç arabası uçan kaçan bir şey arıyorum.

Satmak için almıyorum. Şu an mevcutta 2022 model Honda City aracım var zaten. Biraz daha genç arabası uçan kaçan bir şey arıyorum.
O bütçeye uçan kaçan istiyorsan biraz eski modellere bakman lazım. Önerim Megane 2.0T olur. 225 hp ile gayet güzel uçar. Bazıları tipini beğenmiyor ama bence gayet sportif duruyor. Tam aradığın gibi bir şey. Satmak için almıyorum demişsin ama satmayı istesen de alacak kişiyi uzun süre beklersin herhalde. Kanımca tek sıkıntısı odur

Geri
Yukarı