600 DPI mouse'da Valorant hassasiyet ayarı kaç olmalı?

Bahrikarakoc66

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant oynuyorum ve başlıkta da belirttiğim gibi 600 DPI mouse kullanıyorum. Oyun içi sensivity'im 0.42. Aim'im kolay kolay kaymıyor ama kamyon çevirir gibi hissediyorum. Benim gibi 600 DPI mouse kullanıp farklı ayarla kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Valorant oynuyorum ve başlıkta da belirttiğim gibi 600 DPI mouse kullanıyorum. Oyun içi Sensivity'im 0.42. Aim'im kolay kolay kaymıyor ama kamyon çevirir gibi hissediyorum. Benim gibi 600 DPI mouse kullanıp farklı ayarla kullanan var mı?

0.6 ya da 0.5 yeter bence.

Ben 1200 DPI 0.5 kullanıyorum :D ve az geliyor ben anormal miyim?

Hem arkadaşlarım, hem de forumdaki bir çok kişi çok düşük hassasiyet ile oynuyor. Şahsen ben 800'e 1.0 şeklinde oynuyorum ve oldukça ideal benim için.

Merhabalar, Valorant oynuyorum ve başlıkta da belirttiğim gibi 600 DPI mouse kullanıyorum. Oyun içi Sensivity'im 0.42. Aim'im kolay kolay kaymıyor ama kamyon çevirir gibi hissediyorum. Benim gibi 600 DPI mouse kullanıp farklı ayarla kullanan var mı?

Bunu bize sormana gerek yok. Herkesin oynayış tarzı farklıdır alıştırma modunda tek tek dene kendine uygun olanı bul.

Başkalarının önerdiği hassasiyet ile değil kendinizi rahat hissettiğiniz hassasiyet ile oynamalısınız. Ben rahat hissettiğim en düşük hassasiyette oynamayı tercih ediyorum. Benim hassasiyetim 0.25 - 800DPI

Geri
Yukarı