600₺ mikrofon önerisi

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
600
Uzaktan almak istiyorsan Webcam bak derim. Kendim C310 kullanıyorum gayet iyi, ayrıca RTX Voice ile değişik sesleri de engelleyebiliyorum. Normal mikrofonlar yakın kullanım için, 1 metreden sesin anlaşılsın diye "gain"i yükseltirsen cızırtı alman çok olası 2000TL bile olsa.
RTX ekran kartım yok maalesef.

RTX ekran kartım yok maalesef.
Turing çekirdeklerle de yapılıyordu sanırım RT çekirdeklerin haricinde ya da bir şekilde kandıran da vardı. Sesi temiz bu arada C310'un ekstra netlik için söyledim RTX Voice'u. Bu arada 1M mesafeden ses almak için mikrofonlar çok faydalı değil.

Turing çekirdeklerle de yapılıyordu sanırım rt çekirdeklerin haricinde ya da bir şekilde kandıran da vardı. Sesi temiz bu arada C310'un ekstra netlik için söyledim RTX Voice'u. Bu arada 1M mesafeden ses almak için mikrofonlar çok faydalı değil.

O zaman RTX voice belki dip seside engelleyebilir. Şimdi yüklüyorum NVIDIA Brodcasti umarım çalışır.
Direkt USB ile bağlayıp kullanılabiliyor. T669B modeli boom arm, mic stand, shock mount vr pop filter gibi aksesuarlarla geliyor, daha iyi bir seçim olabilir. Mikrofon kısımları aynı.

Bunda BM800 deki gibi Phantom almam gerekiyormu?

O zaman RTX Voice belki dip sesi de engelleyebilir. Şimdi yüklüyorum NVIDIA Brodcasti umarım çalışır.
1060 ile bir şekilde betasını çalıştıran vardı. Normal kurulum ile mi yoksa config ister mi bilmiyorum. Umarım uğraştırmaz sizi.

1060 ile bir şekilde betasını çalıştıran vardı. Normal kurulum ile mi yoksa Config ister mi bilmiyorum. Umarım uğraştırmaz sizi.

Normal denedim olmadı biraz araştıracağım.

@Windows 7 fixlemişler o yöntemi.

Dosya Ekleri

• ggg.png
    ggg.png
    87,1 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Denedim, öyle yapınca sesim tuhaflaştı. Normalde hiç gelmemesi gerekiyor.
Hocam bende de oldu geçen gün yayında drop plus kullanmıyorum ama bildiğin fan sesi gitti yayına yayını kapattım baktım sesi nvidiadan (nvidia broadcast yazılımı kullanıyorum laptop mikrofonu ile yayın yayıyorum) değil bilgisayar sisteminden alıyor o da fan sesini iletiyor senden ricam ses kaydı alırken bir daha giriş/çıkışları ve uygulamanın kullandığı cihazı kontrol eder misin

Hocam bende de oldu geçen gün yayında drop Plus kullanmıyorum ama bildiğin fan sesi gitti yayına yayını kapattım baktım sesi NVIDIA'dan (nvidia broadcast yazılımı kullanıyorum laptop mikrofonu ile yayın yayıyorum) değil bilgisayar sisteminden alıyor o da fan sesini iletiyor senden ricam ses kaydı alırken bir daha giriş/çıkışları ve uygulamanın kullandığı cihazı kontrol eder misin?

Masaüstü bilgisayar kullandığım için ve başka bir mikrofonum olmadığı için ve drop Plus ile kayıt aldığımdan eminim zaten. Ek olarak iade aldılar yetkili serviste kabul etti sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı