600₺ Mikrofon Önerisi

muggy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla Discord üzerinden konuşurken arada sırada Twitch üzerinden yayın açacağım. Ses kalitesi düzgün, pek uğraştırmayacak bir mikrofon arıyorum.

600TL'yi hakedicek masaüstü mikrofon yok.
2. El LastVoice BM800 phantomla beraber bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadasin attigi mikrofonu kullanan cok tanidigim var. Eger butceyi asabilecekseniz alabilirsiniz. Arkadas onermeseydi ben onerecektim :D.

BM800 daha mı iyidir?
BM800 daha iyidir ama piyasada bazı mikrofonlar var BM800 diye satılan onlar LastVoice değil dikkat edin. Sıfır bulamazsınız BM800 bu fiyata (phantom veya ses kartı ile beraber) 2. El bakabilirsiniz.

BM800 daha iyidir ama piyasada bazı mikrofonlar var BM800 diye satılan onlar LastVoice değil dikkat edin. Sıfır bulamazsınız BM800 bu fiyata (phantom veya ses kartı ile beraber) 2. El bakabilirsiniz.
Yonka müzikde 950 liraya var gerçek mi bilginiz varsa bilgilendirebilir misiniz? Bir de 950 liraya değer mi eğer değerse satın alacağım.

Yonka müzikde 950 liraya var gerçek mi bilginiz varsa bilgilendirebilir misiniz? Bir de 950 liraya değer mi eğer değerse satın alacağım.

Bu fiyata daha iyi mikrofon yok. Forumdakiler biraz gömüyor ama BM800'den HyperX QuadCast'e geçtim fiyata farki 2000TL olmasına rağmen o fiyat farkını hissettirmedi. Bence bu fiyata daha iyisi yok ben 600TL'ye almıştım. Youtube'den bakabilirsiniz ses kalitesine sarı olan BM800'ler çakma, markası farklı bildiğim kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı