600 TL AM4 anakart önerisi

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 600 TL civarı (Maksimum 650 TL) AM4 anakarta ihtiyacım var uzun süreli kullanacağım bir parça olacak. Önerilerinizi bekliyorum.

BIOS problemleri derken? Anakartı kendim son BIOS sürümü olan F10'da sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum. Şimdiye kadar da ne BIOS, ne diğer şeyler hakkında bir sorunum olmadı. Bu yeterlidir. Bütçenizi aşmanıza gerek yok. Ama illa aşıp, alırım diyorsanız alabilirsiniz.

BIOS problemleri derken? Anakartı kendim son BIOS sürümü olan F10'da sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum. Şimdiye kadar da ne BIOS, ne diğer şeyler hakkında bir sorunum olmadı. Bu yeterlidir. Bütçenizi aşmanıza gerek yok. Ama illa aşıp, alırım diyorsanız alabilirsiniz.

Yanlış düşünmüşsünüz.

Daha iyi olur.

Hayır.

Peki. Elimde olan eski model,markasız bir kasaya hangi anakartın sığacağını nerden bilebilirim? Yani elimdeki kasaya alacağım anakartın sığacağını nereden anlarım?

Kasanız hazır sistemden kalma bir kasa mı? Anakartınızın modelini biliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı