600 TL ayakkabı önerisi

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar sade beyaz Adidas süperstar benzeri ayakkabı arıyorum 2 yıldır 3 tane süper star değiştirdim çok memnundum ancak bir değişikliğe gitmek istedim önerileri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
600 TL'ye orijinal bulursan al.
İlla adidas, nike olmasına gerek yok 600 TL'ye Polo, Lumberjack gibi markaların orjinal ürünleri mevcut bu markaların piyasasını bilmediğim içinde öneri istedim zaten, teşekkürler.

Biraz daha bütceyi arttırabilirsen Adidas hoops 3.0 önerebilirim.

İntersport'ta 890 TL süper star kadar uzun süre götürür mü acaba? Ayakkabının görüntüsü hoşuma gitti kalitesi de iyiyse bütçeyi arttırabilirim.

İntersport'ta 890 TL süper star kadar uzun süre götürür mü acaba? Ayakkabının görüntüsü hoşuma gitti kalitesi de iyiyse bütçeyi arttırabilirim.
Lescon markasının ürünleri Adidas'a yakın kalitede oluyor ve dediğiniz bütçede çok ayakkabısı var. Yukarıda önerdiğim ayakkabı bunlardan birisi. Lescon'a bakmanızı tavsiye ederim.

Lescon markasının ürünleri Adidas'a yakın kalitede oluyor ve dediğiniz bütçede çok ayakkabısı var. Yukarıda önerdiğim ayakkabı bunlardan birisi. Lescon'a bakmanızı tavsiye ederim.
Markayı not aldım yarın intersport'ta önerdiğiniz modele de bakacağım öneri için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı