600 TL Ekipman Seti Önerisi

20 Percent

Kilopat
Bloody B328 Q Usb Multimedya 8 Tuş Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı
veya
LOGITECH G103 GAMING KEYBOARD - TR LAYOUT

Klavyede benim için bilek desteği önemli. Tüm seti logitech dizmek adına G103 almayı düşünüyordum fakat tuş kalitesi, basma hassasiyeti bakımından bana biraz yetersiz geldi. Sizin bu konudaki görüşünüzü merak ediyorum. (Klavye ışığı benim için önemli değil.)

https://www.amazon.com/Logitech-Hyperion-Gaming-Fusion-910-004069/dp/B00LZVNWIA

https://www.amazon.com/LOGITECH-981-000536-surround-Gaming-Headset/dp/B00CQ35C1Q

Kulaklık ve mouse'u amazondan alarak en az 170 TL tasarruf etmeyi düşünüyorum.

Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad 943-000095 - n11.com

F310 GAMEPAD

Fikirlerinizi, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Eğer derseniz Amazondan alabilirim tabiki Amazondan alacaksınız. Ama gümrük falan sıkıntı işte. Kulaklık olarak MSI DS502 yada Logitech G430 önerebilirim. Mouse olarak MOBA oyunları oynuyorsanız G302 önerebilirim. FPS mouse hakkında o kadar bilgili olmadığım için bir yorum yapamayacağım. Klavye olarak 6Gv2 önerebilirim amazonda 82 Dolar kadar. Mouse pad olarak Goliathus Speed önerebilirim ama aslında bu konudada fikrim yok sadece iyi görünüyor. Türkiyeden alacaksanız DS502 yada G430, Zalman KM500 yada G105 ile G300s önerebilirim. Arayada bir Goliathus Speed sıkıştırıverin.

Son düzenleme:
Cevabın için teşekkür ederim klavyeye henüz karar veremedim, önerdiğin klavyede seçeneklerim arasında. Klavye hariç muhtemelen şu ekipmanları alacağım:
Logitech G430 (amazon.com'dan), G402 (amazon.com'dan), G240, F310.
Not: Moba oyunlarını sevmem, genelde FPS tarzında oyunları, açık dünya oyunlarını ve hikayesi olan oyunları oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı