600 TL ekipman önerisi

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemi topladım geriye ekipmanlar kaldı. Klavye için 300 TL, fare için 100 TL ve kulaklık için de 200 TL bütçe ayırdım.

Klavye olarak Trust GXT 890 var bu fiyata ve bildiğim kadarıyla bu fiyatta en iyisi o.

Fare için MSI Interceptor DS B1 buldum. Amazon güvenilir bildiğim kadarıyla. İlk sipariş olacağından da kargo bedava.

Kulaklığı bulamadım. Bunun için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma günü incehesap indirimlerinde güzel bir kulaklık 200 liranın altına düşerse alabilirsiniz, ayrıca bunlar da alınabilir. Marka takıntınız yoksa tabi. Fiyatına göre güzel kulaklıklar:

Klavyeden kısıp fare bütçesini artır. Daha güncel, daha iyi sensörlü, tutuş şekline göre ergonomik bir fare al.
Fare gayet iyi. Kendim denedim. Ayrıca klavye bütçemi daha ne kadar düşüreyim?
Cuma günü incehesap indirimlerinde güzel bir kulaklık 200 liranın altına düşerse alabilirsiniz, ayrıca bunlar da alınabilir. Marka takıntınız yoksa tabi. Fiyatına göre güzel kulaklıklar:

JD 710 170 TL'ydi geçenlerde. Ne ara bu kadar arttı bunun fiyatı? Diğeri de güzel durmuyor. Tabii bu fiyata ne kadar iyi bir şey alınır orası ayrı ama sonuçta sürekli kullanacağım bir şey olduğu için örüntüsü de iyi olsun isterim.

sürekli kullanacağım bir şey olduğu için örüntüsü de iyi olsun isterim.

JD 710 indirime girerse alınabilir incehesap'ta.

200 liranın biraz üstüne şu kulaklıkarın da kullanıcı yorumları gayet olumlu:

200 lira altında şu kulaklık da var belki ilginizi çeker:

Geri
Yukarı