600 TL gamepad önerisi

Hocam dualsensensi olan Game pad önerebilir misiniz? Ve Xbox ile aralarında çok fark var mıdır? Sanki içime https://www.hepsiburada.com/microso...l-microsoft-turkiye-garantili-pm-HB00000XWRM2 bu daha çok sindi gibi. Ayrıyeten dediğim gibi Kıbrıs'ta yaşadığım için sorunsuz istiyorum sorun olursa tekrar kargola garantiye gönder gelsin işi beni fazla uğraştırır.
Arkadaşlar bu Game padlerdeki şarj edilebilir pil olayı nedir? Alırken yanında mı gelir ne yapmalıyım yazar mısınız? Laptopumdan oyun oynayacağım dolayısıyla ekstra bir Wireless adaptörü falan almama gerek var mıdır? Ürünün yorumlarında alın 0 gecikme ile oynarsınız yazılmış. Aynı zamanda ürünün sürümünü güncellemek için kablo isteniyormuş. Bu kablo kutunun içinde var mıdır? Yoksa satın almam gerekmekte midir? Kusra bakmayın Game pad konusunda 0 bilgim var :D beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Mesela Siyah olanın linkini atıyorum.

Ayrıca almadan öne nasıl kullanılır vb. gibi kısımları araştırın hocam eğer bu işler size riskli geliyorsa Xbox alın geçin hiç kafanızı karıştırmaz o.

Geri
Yukarı