600 TL GTX 1060 için monitör önerisi

Şimdi CS diyince akla gelen en önemli özelliklerden biri reflexlerinizdir oyunda milisaniyeler bile çok önemli. Adamı algılayıp, vurmam 0.20 - 0.22 saniyede gerçekleşiyor.

Bundan yola çıkarak msin düşük olması benim yararıma olur diye düşündüm. Hz olarak 144 değil de 75hz alabilirim.

Monitörlerle çok bi bilgim yok. TN paneldir, bit değeridir bilmiyorum. Onun için sizden öneri istiuorum. İlgilenen herkese teşekkür ederim.
1ms ve 5ms arasındaki farktan çok ekran yırtılmaları ghosing gibi faktörler daha çok etki ediyor CS hızlı bir oyun olduğu için bunlar daha önemli yani adamı görmeden nasıl vurabilirsin ? 60 ile 75 arasında çok bir fark yok ghosting ve yırtılmalar hemen hemen aynı 75 hz diye daha fazla fiyat biçiyorlar onun yerine 60 almak daha mantıklı.AOC E2470SWH 23.6" 1ms Full HD Monitör Monitör
Asus VE248HR 24" 1ms Full HD Gaming Monitör Monitör (Ban yeme korkusundan 3 kere kontrol ettim :D)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı