600 TL i5 3470 sisteme ekran kartı ve PSU önerisi

canr.can

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 600 TL bütçem var. Ekran kartı ve PSU almayı planlıyorum. Şu an 350 Watt PSU var. İ5 3470 ve 4 GB RAM ile kullanacağım. Sizce PSU almama gerek var mı? Ayrıca ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

Kaliteli bir güç kaynağıysa değiştirmeden bütçeni doğruca GTX 1050 Ti almak için kullanabilirsin. Tabii önce eski fiyatına dönmesi için birkaç ay beklemen gerek.

Beklemeni öneriyorum, güç kaynağı için de marka/model belirtirsen veya etiketinin üzerindeki değerleri çekip buraya koyarsan sağlıklı bir cevap alırsın.

Gigabyte GZ-135 model kasasının kendi 350 watt güç kaynağını kullanıyorum.

Kaliteli bir güç kaynağıysa değiştirmeden bütçeni doğruca GTX 1050 Ti almak için kullanabilirsin. Tabii önce eski fiyatına dönmesi için birkaç ay beklemen gerek.

Beklemeni öneriyorum, güç kaynağı için de marka/model belirtirsen veya etiketinin üzerindeki değerleri çekip buraya koyarsan sağlıklı bir cevap alırsın.[/QUOTE
Güç kaynağının degerleri burda. Kusura bakmayın net değil internette birisi paylaşıp isyan etmiş :)

Dosya Ekleri

• powersupp.jpg
    powersupp.jpg
    341,8 KB · Görüntüleme: 49
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı