600 TL kasa önerisi

MeMoFnB

Centipat
Daha fazla  
RGB'siz, gösterişsiz, PSU'suz hava akımı iyi olan bir kasa tavsiyesi rica ediyorum. Bütçe 500-600 civarı.
Toplamayı düşündüğüm sistem: ASUS Prime H510M-A Wi-Fi, i3 10100F, RX 6500 XT, Corsair Vengeance 8x2 DDR4 3200MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktım da o bütçede öyle bir kasa yok galiba. RGB'li ve 100 lira daha pahalıya Şöyle bir şey buldum hava akışı iyidir mesh çünkü

Ben asla RGB görmek istemiyorum diyorsanız şu kasa ve rgb olmayan fanlar alabilirsiniz.

Baktım da o bütçede öyle bir kasa yok galiba. RGB'li ve 100 lira daha pahalıya Şöyle bir şey buldum hava akışı iyidir mesh çünkü

Ben asla RGB görmek istemiyorum diyorsanız şu kasa ve RGB olmayan fanlar alabilirsiniz.

Anakart Micro ATX, sorun yaratır mı montaj konusunda?

Bu arada sistem konusunda da maliyeti yukarı çekmeden performans arttıracak önerilerinize de açığım. Ekran kartı hariç çünkü onun siparişini verdim.

Ryzen işlemci kullanacaksanız B/X serisi anakart kullanmanız OC yapmanıza olanak tanıyacaktır.
OC hiç yapmadım hocam, online pek oynamıyorum, futbol dışında, genelde oyunların hikaye bölümünü bitirip kaldırıyorum bilgisayardan.

Ben asla RGB görmek istemiyorum diyorsanız şu kasa ve rgb olmayan fanlar alabilirsiniz.

Hocam önerdiğiniz site güvenilir mi? Daha önce teknobiyotikten alış-veriş yapmadım. Hb, n11 gibi sitelerle arasında iyi bir fiyat farkı var.

Son düzenleme:
OC hiç yapmadım hocam, Online pek oynamıyorum, futbol dışında, genelde oyunların hikaye bölümünü bitirip kaldırıyorum bilgisayardan.

Hocam önerdiğiniz site güvenilir mi? Daha önce Teknobiyotik'ten alış-veriş yapmadım. Hb, N11 gibi sitelerle arasında iyi bir fiyat farkı var.

Teknobiyotik güvenilir bir sitedir. Daha dün hava soğutucu siparişi verdim gönlünüz rahat sipariş verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı