600 TL kasa önerisi

MasterBox 5 alabilirsiniz iyi bir kasadır. Alternatif olarak NZXT S340 alabilirsiniz. Yanına da Aerocool KCAS Serisi 600W bir PSU alarak bunlardan herhangi biriyle iyi bir ikili yapabilirsiniz. Biraz daha ucuz bir kasa isterseniz Corsair Carbide 100R öneririm.

MasterBox 5 alabilirsiniz iyi bir kasadır. Alternatif olarak NZXT S340 alabilirsiniz. Yanına da Aerocool KCAS Serisi 600W bir PSU alarak bunlardan herhangi biriyle iyi bir ikili yapabilirsiniz. Biraz daha ucuz bir kasa isterseniz Corsair Carbide 100R öneririm.
MasterBox 5' e 2 haftadır bakıyorum. Acaba sıcaklık sorunu çekermiyim diye düşünüyorum. Yoksa gidip alıcam içinde güç kaynağıda var.

MasterBox 5' e 2 haftadır bakıyorum. Acaba sıcaklık sorunu çekermiyim diye düşünüyorum. Yoksa gidip alıcam içinde güç kaynağıda var.
İyi bir kablolama yapıp hava sirkülasyonunu sağlarsanız sıcaklık sorunu yaşamazsınız. Ekstradan bir fan almak da işinize yarayabilir.

Sıcaklığın böyle bir kasa için pek sorun olacağını düşünmüyorum. Ama kasa 1 fanla gelmiş ise kendiniz 1-2 tane fan takviyesi yaparak hava akışını düzenlersiniz. Onun dışında kablolama düzgün yapılırsa, toz temizliği yapılırsa sıcaklığın sorun olacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı