600 TL klavye ve fare önerisi

Bütçe
400-600 tl aralığında

Mr.Question

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 400-600 TL aralığında toplama PC'm için klavye ve mouse arıyorum. Önerileriniz benim için çok değerli ve önemlidir.

Bu fiyat aralığı için ikisinden biri bile anca oluyor elle tututlur bişey istiyorsanız. ''Gamer'' tarzı ürünler arıyorsanız özellikle.

bunlardan daha iyileri varsa önerebilir misin? Çünkü bayağı ucuz bunlar
klavye ve mouse hakkında pek bilgim yok
Aslında fiyatı ve özellikleri gerçekten güzel bunu beğendim ama fiyat ucuz olunca beni şaşırttı
Bu klavye ve mouse u hemen listeye ekliyorum

Aslında fiyatı ve özellikleri gerçekten güzel bunu beğendim ama fiyat ucuz olunca beni şaşırttı
Fiyata göre yargılamanız da beni şaşırttı hocam. Affedersiniz de her şey paraysa neden bu kadar düşük bütçe veriyorsunuz sorabilir miyim? Gayet mantıklı önerilerde bulundum bu bütçeye daha iyilerini bulmak zor.

Fiyata göre yargılamanız da beni şaşırttı hocam. Affedersiniz de her şey paraysa neden bu kadar düşük bütçe veriyorsunuz sorabilir miyim?
hayır aslında fiyatı iyi ama benim bütçem var o yüzden belki verdiğiniz fiyattan daha pahalıları daha iyi olabilir diye düşündüm çünkü daha bütçem var ve verdiklerinizden daha pahalılarını (ama belirttiğim bütçeye göre) önerebilirsiniz diye öyle dedim
Aynen öyle malesef.
Mouse olarak şunu öneririm özellikle makro işleri hoşunuza gidiyorsa bol bol tuş var. Kendim 5 6 senedir kullanıyorum. Eliniz çok büyük değilse güzel oturur biraz ufak bi mouse.
bunun gibi bir de ışıklandırması olsa daha iyi olur yani mekana hava katar

hayır aslında fiyatı iyi ama benim bütçem var o yüzden belki verdiğiniz fiyattan daha pahalıları daha iyi olabilir diye düşündüm çünkü daha bütçem var ve verdiklerinizden daha pahalılarını (ama belirttiğim bütçeye göre) önerebilirsiniz diye öyle dedim
O klavyeyi değiştirirdim:

Eliniz büyük değilse mouse gayet iyi.

Fiyata göre yargılamanız da beni şaşırttı hocam. Affedersiniz de her şey paraysa neden bu kadar düşük bütçe veriyorsunuz sorabilir miyim? Gayet mantıklı önerilerde bulundum bu bütçeye daha iyilerini bulmak zor.
ama nankörlük etmiyorum ve bu verdiklerini kesinlikle listeme ekliyorum
O klavyeyi değiştirirdim:

Eliniz büyük değilse mouse gayet iyi.
gösterdiğin klavyenin kaç tane ışık seçeneği var
gösterdiğin mouse elime uyuyor gerçekten de gösterdiğin mouse u çok beğendim ilgin ve alakan için çok teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı