600 TL kulak içi kulaklık önerisi

haset

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 600 TL'ye kadar kulak içi kulaklık arıyorum. Bilgisayarda kullanacağım telefonda değil onun için TWS kulaklığım var bilgisayarda da mikrofonunun iyi olmasına gerek yok idare etsin yeter ve genelde müzik için kullanacağım pek oyun taraflı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jak girişli earpod kullanıyorum öneririm.

Jak girişli earpod kullanıyorum öneririm.

Zaten elimden birkaç EarPods geçti ve güzeldi ama daha iyi gelen kulaklıklar da kullandım mesela T210 gibi.

Kablolu isterseniz biraz daha aradığınız kulaklığın özelliklerini belirlemeniz lazım. Çok bas mı istiyorsunuz? Gibi.

Ben truthear hola ile 7Hz Zero öneriyorum bu bantta. Bas için ise QKZ X hbb.

Bas önemli ama ilk planda değil ses aralığı deniliyor sanırım arkada çalan enstürmanı duyabilsem yeter. EarPods ve T210 da cidden güzel geliyordu müzikler ondan sonra Air 3 de dinleyince müziği aynı zevki vermiyordu.

Bas önemli ama ilk planda değil ses aralığı deniliyor sanırım arkada çalan enstürmanı duyabilsem yeter. EarPods ve T210 da cidden güzel geliyordu müzikler ondan sonra Air 3 de dinleyince müziği aynı zevki vermiyordu.
Hocam bence Truthear Hola bakın. Enstrüman ayrımı fiyatına göre düzgün. Çok büyük beklentilerle girmeyin yine de. Her şey fiyatına göre çünkü.

Hocam bence truthear hola bakın. Enstrüman ayrımı fiyatına göre düzgün. Çok büyük beklentilerle girmeyin yine de. Her şey fiyatına göre çünkü.

Zaten büyük beklentilerim yok EarPods seviyesinde versin sesi yeterli benim için öyle oyun oynayan birisi de değilim sadece AAA oyunları az da olsa oynarım onun için yeterli olacaktır benim için.

Maksimum 600 TL'ye kadar kulak içi kulaklık arıyorum. Bilgisayarda kullanacağım telefonda değil onun için TWS kulaklığım var bilgisayarda da mikrofonunun iyi olmasına gerek yok idare etsin yeter ve genelde müzik için kullanacağım pek oyun taraflı değil.
Hocam dediğiniz özelliklere göre sadece müzik için kullanacaksanız, Anker Soundcore R100 modelini öneririm kendi videomdur bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı