600 TL kulaklık önerisi

MetehanKlc

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
"Hardcore" bir oyuncu değilim fakat R6 Siege'i düzenli oynar oldum ve artık elimdeki şarjı 5 saat süren JBL 110BT ve ses duymama yetsin yeter diye bir sene önce aldığım 35 liralık Xiaomi yetersiz kaldı. Üstüne bir de ses kalitesinden artık taviz vermemeyi istemem yeni kulaklık bakmamı şart kıldı. Fakat bugüne geldiğimizde bir ayı geçik bir süredir ciddi anlamda kulaklık bakıyorum ve fiyat takibi yapıyorum ve söylemem gerekir ki kendi içimi karartmaktan başka bir işe yaramadım.
Başta 300 lira civarına bir ürün bulacağımı düşünmüştüm, piyasaya dair bir fikrim yoktu, ve bu fiyatın bile yeterince "fazla" olduğunu düşünüyordum. Neyse sonuç olarak durumun hiç de öyle olmadığını, kulaklık piyasasında da satıcıların tüketiciyi "koparmaktan" başka bir amaç gütmediğini gördüm. Dolar 8, 5'tan 7, 8'e düşerken fiyat artıranı mı dersin, Kara Cuma gününde fiyat yükselteni mi?
İşte ben bu iğrenç diye nitelendireceğim piyasada kendime sade görünümlü, iyi kalitede bir kulaklık arıyorum. Dediğim gibi hardcore bir oyuncu değilim; bu yüzden RGB kesinlikle istemiyorum, ya da en azından kulaklığı normal vaktimde de kullanabilmeliyim. Fiyat olarak kendi sınırlarım vardı, fakat gördüm ki hiçbir işe yaramıyor, sürekli yükseltmem gerekiyor. O yüzden sizden öncelikli isteğim orta halli (600 lira civarlarında) bir şey olması. Olmuyorsa da olmasın. Teşekkürler, iyi akşamlar.
Çok mu uzun yazdım ki :D Birileri öneride bulunabilir mi?
@enonertetanem, forumda biraz gezinmemle buralarda pek çok kişiye yardımcı olduğunuzu gördüm :D. Dizüstü bilgisayarımda kullanmak üzere kulaklık almak istiyorum ve kullanım amacım sadece oyun olmayacak. HS50 Pro sorulduğunda genel olarak Cloud Stinger'a yönelmelerini tercih etmişsiniz, bu durum aralarında gözlere görülür bir fark olduğundan mı? Çünkü bahsettiğim gibi kulaklığı günlük işlerimde de kullanmak istiyorum ve sanırım Corsair'in mikrofonunun tak-çıkar oluşu bu konuda öne geçmesini sağlıyor.
Şu an için Corsair HS50 Pro birkaç yerde 500 lira, Cloud Stinger 480 lira. Harici olarak, Corsair HS60 Pro'ya zorlamak uzun vadede mantıklı olur mu? (680 liraya bulunuyor şu an)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı